Ahmet kaya dinlemek için kürt ya da solcumu olmak gerek?

Ahmet kaya solcuların son ses dincilerin kısık sesle ülkücülerin gizlice dinlediği bir efsanedir.. Katılıyormusunnuz sizde ben koyu bşr milliyetçiyim ama en büyük hayranıyım

Güncellemeler:
20 tane yorum var bir tanesi konuyu zaten anlamamışki.. Açıklamayı okumadınızmı arkadaşlar olmakmı gerek dedim açıklamayada milliyetçiyim ama en büyük hayranıyım dedim... Müzik evrenseldir hatta işin doğrusu solcular daha güzel müzik yapıyorlar hep inandığım

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Istek fakir ol ister fukara yemekten sonra dinle bir Ahmet Kaya.
    Sigara sloganinin Ahmet kaya versiyonu. Dinle iste bosver siyaset dusunmeyi :D :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Herkes dinleyebilir

0|0
    0|0
  • Ne alakası var ben Kürdüm ama onun için mi dinliyorum hayır parçalarını sevdiğim için hem ayrıca ben Türkçe, İngilizce, Arapça, Fransızca vesaire vesaire kulağa hoş gelen her tür müziği dinliyorum.

0|0
    0|0
  • Dinlemiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• ne alaka şimdi ahmet kaya dinlemek demek adam olman yeterli ahmedo candır ruhun şad olsun yüce devrimci
    https://youtu.be/AZo-ZWMqiWE?list=RDAZo-ZWMqiWE

0|0
    0|0
  • ahmet kaya uluslararası bir sanatçı. sadece türk veya kürtler dinlemiyor, herkes dinliyor

0|0
    0|0
  • Müzik evrenseldir, görüşlere değil duygulara hitap ettiğinden herkes dinleyebilir bence. Ben de dinliyorum.

0|0
    0|0
  • ne alakası var ben onur akın zülfü livaneli dinliyorum ama chp li değilim. düşüncelerine katılmıyorum

0|0
    0|0
  • Zaten miley cyrus dinlemek içinde gayrimüslim olmak gerek

0|0
    0|0
  • hayır sadece fesat olmamak yeterli

0|0
    0|0
  • Hocam şarkıyı türküyü dinlerken ben sese bakarım başka hiçbir şeye değil. Ki bence doğrusu bu.

0|0
    0|0
  • kendi kendine düşünürsen mantıklı cevabı bulursun

0|0
    0|0
Yükleniyor...