Müzik kariyeri için nerden başlanmalı?

Müzik kariyeri düşünüyorum, ünlü sanatçıların biyografilerini okuya okuya bi yere kadar. Nasıl bir adım atsam ki?

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel sanatlardan başla.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• şu bizim mlletin her seyi iyide şu bedavacılıgı nerden almışlar onu çözemedim

bedavacılıga kariyer olarak bakma valla senin korsanını bile yapmazlar bak

0|0
    2|0
    • bedavacılık nerden çıktı pardon?

• bence bedavacılık ne emek harcıyonuz sen hiç çalıştınmı çalışınca anlarsın

eger çelışıyorsanda zor bir iş bul dedigimi anlarsın zaten artık bu işler para etmiyor

ve bu bir görüş farkı dünyaya farlı pencerelerden bakıyoruz

• 4 yildir muzik yapiyorum. Sutudyo kurdum vs. Baya bi ugrastim. Sana tavsiyem gecici bir hevesse hiiiiic ugrasma. Ama ciddiyim kovalayacagim diyorsan yatkin oldugun muzik tarzini bulmakla basla. Ensturman olarak ilerleyeceksen isin daha kolay. Soylemek istiyorsan isin egitimini almakla basla derim ;)

0|0
    0|0
  • iyi bir müzik sevgisi ve iyi bir enstrüman hevesi olması ve ritimleri takip etmede kulagın iyi duyması şart. ve iyi bir müzik eğitimindende geçmek şart olucak

0|0
    0|0
  • bi müzik enstrümanı almalısın. (kendi paranla almanı çalışıyorsan maaşınla çalışmıyorsan biriktirdiğin paranla almanı öneririm.)

0|0
    0|0
  • bursa yada istanbulda olsam sana yardımcı olurdum..

ben rock camiasında yetiştim, ve bir çok güzel iş kotardım.

(bunu megolomanca söylemiyorum,ciddiyim)

0|0
    0|0
  • Ünlü bir sanatçının limanına yanaşmalısın yoksa bu iş olmaz..

0|0
    0|0
  • ses getirecek bir video koy youtube'a yetenek varsa hemen keşfedilirsin

bkz: justin bieber

bkz: öykü - berk

0|0
    0|0
  • Yarın sabah saat 08:15'te Unkapanı Plakçılar Çarşısı'nın kapısında, elinde bağlama ve yeni ense traşınla bekle, geliyorum ben 5 dakkaya kadar..

Soğan, sarımsak falan yeme..

0|0
    0|0
  • Müzik kariyerime Reason ve cubase programlarının download'ını başlatarak adım attım yarım saat önce :) Şu sıralar zaman bulacağımı zannetmiyorum ama fırsat bulursam öğrenmek için çabalıyacağım. (7+3=10GB)

0|0
    0|0
  • link :D

0|0
    0|0
  • hemen bi yapımcı sevgili bul bu ilk adım :))

0|0
    0|0
  • Solist mi olucaksın enstrüman mı çalıcaksın? zaten biyerlerde profesyonel olarak çalışmaya başlamak demek kariyerine başlamıssın demektir. ama önce tecrübe kazanmalısın bi grup veya bikaç yerde sahne alarak.

0|0
    0|0
  • Ünlü bir sanatçının limanına yanaşmalısın yoksa bu iş olmaz

0|0
    0|0
  • cafe ve bar emekçisi olmak güzel bir fikir olabilir.

0|0
    0|0
  • konservatuardan başlamak en sağlıklısı gibi geliyor...

0|0
    0|0
  • su anki muzik altyapin ne durumda? ve neden bu kariyeri istiyorsun? hedeflerin neler?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ilk başta neyde yeteneğin olduğunu sapta:)

sonra güzel sanatlar

konservatuar

0|0
    0|0
  • ilk önce bir kaç enstrüman çalmaya başla, çalıyorsan ilerlet yenilerini öğren daha sonra sesini geliştirmek ve doğru kullanmak için kurslara başvur.. daha sonrada bir kaç cafede çık ki biraz antreman olsun :)

0|0
    0|0
  • Konservatuar :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...