Televizyonda sevişme sahnesi, kadın pedi ya da prezervatif reklamı çıktığında ne yapıyorsunuz?

merhaba değerli arkadaşlar. Ailenizle otururken TV'de birden sevişme sahnesi, kadın pedi ya da kondom reklamı çıktığında ne yapıyorsunuz? telefonunuza boş boş bakıp gelen giden mesajları sildiğiniz mi? hiç birden saçma sapan bir soru sorup reklam bitene kadar konuştuğunuz oldu mu? ya da mutfaktan birşey almaya gittiniz mi .))

0|0
14|11

En İyi Erkek Görüşü

• bu tür dizi ve reklam türk ile yapısını zamanla bozmaktadır.bizleri topla tüfekle yapamadıklarını elimizde ki manevi değeleri almaya calısarak bozabilmektedirler diye düşünüyorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• bizim türk dizilerinin filmlerinin sevişme sahneleri bile saçma bi komiklikte, ayrıca ailemle kalırken birllikte oturup tv falan izlemediğimizden öyle bi durumla karşı karşıya kalmadım.

0|0
    0|0
  • hemen kalkarım mutfağa bişey isteyen var mııı:)))

0|0
    0|0
  • Böyle durumlarda babam varsa yanımda bakmıyormuş gibi yaparım başka şeylere bakarım.Zaten babam sevişme öpüşme sahnesinde direk kapatır.Bende utanıyorum zaten onun yanında bakmaya.O yokken annemin yanında bakarım.Annemle arkadaş gibiyiz.

0|0
    0|0
  • Toplum olarak buna artık alıştık. Ben tv izlemiyorum mesela hiç , tv artık sadece seks içerikliçünkü

1|1
    0|0
  • ailemle yaşarken değiştirirdik..şimdi eşimle yaşıyorum.. ve öpüşme sahneleri dışındaki herşeyi değiştiririz..kıyafeti uygun olmayan kadınların çıktığı görüntüleride eşşim direk değiştirir

0|0
    0|0
    • o kiyafeti uygun olmayan kadinlar ciktigi zaman niye degistiyor , ya bakarsa sen kizarsan diyemi?:)yoksa niye

• uygun oladığı için..kızmamla ilgisi yok yani pek..onun anlaışı biraz farklı..

• ped veya kondom reklamı çıkınca bakıyorum ama sevişme sahnesi olduğunda

"bu ne biçim şey be" deyip çeviriyorum:D:D

0|0
    0|0
  • o değilde ben niye hiç prezervatif reklamlarına denk gelmiyorum acaba?

0|0
    0|0
  • ailecek hastasıyız.

0|0
    0|0
  • İzliyorum hiç rahatsızlık duymadan.

Rahatsızlık duymam mı gerekiyor?

0|0
    0|0
  • Gayet rahatım ben sevişmiyorum sonuçta

0|0
    0|0
  • ailemle televizyon izlemiyorum o yuzden...)

0|0
    0|0
  • İlk kez görüyorsam reklamı izlerim.Daha önce de görmüşsem sadece bakarım.

0|0
    0|0
  • boş boş bakıp gelen giden mesajları siliyorum :d sevişme sahnelerinde de küçükken kanal değiştirirdim hemen.

0|0
    0|0
  • çok utanırım dediklerini aynen yaptım yada kafamı cevrdim ya da nete baktım yada kanal değiştrdim kumanda bendeyse nebiliyim hep kaçtım:)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• çocukken evdekilerden kaçak Tuttu furutti izleyen ben için bunları aşalı çok oldu:D

tuttu furitti kalbimiiiiii:DD

0|1
    0|0
    • he la iki meme görcez diye çektiğimiz eziyet neydi öyle allasen?

hayır meme uçları da meyveyle kapalıydı yani üstelik. favorim de anjelik ti ha.

çin çin çiiin çiiin

• paris düşlerinide hatırlarsın o zaman susam sokağını hatırlayan paris düşlerini de hatırlar .))

• o sahneleri izlemem kanal değiştiririm reklamlar kısa sürüyor zaten dğeiştirene kadar reklam bitiyor. ailem de izlemez kumanda kimdeyse kanal değişir :)

0|0
    0|0
  • hergün tecavüz miğde bulandırıcı ensest ilişkiler haberlerinden gazete okuyamıyorum , tw yi açtığım da maşallah her kanalda 24 saat dizi oynuyor konularıda aşiret ağalarının saltanati para karşılığı ahlaksız teklifler tecavüzler yengesine aşık olanlar . artık kemal sunalın kadir inanırın tarık akanın filmlerini özlüyorum ..

0|0
    0|0
  • uzun zaman oldu görüşmeyeli

0|0
    0|0
  • o anda başka bişeyle ilgileniyomuş gibi yaparım tabi

0|0
    0|0
  • yanımda kimin olduğuna bağlı. prezervatif reklamlarında genelde yorum yaparım hangisinin daha iyi olduğuna dair. ped reklamlarını ilgiyle izlerim sevişme sahnelerini de öyle.

0|0
    0|0
  • Ooooooo şet diyip tv nin üzerine kapanıyorum, ailem görmesin aman.

0|1
    0|0
  • reklamlar gelınce reklamın ne olduguna bakmadan dırek kanal degıstırıyorum

0|0
    0|0
  • hangi çağda yaşıyoruz :) ...artık utanma ayıp diye birsey yokki :D

0|0
    0|0
  • televizyona boş boş baktığım için tepki veremiyorum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...