Kapat

İncil okudunuz mu?

Ne zaman okudunuz acaba? Okumadiysaniz okumak ister misiniz

0|0
10|11

En İyi Kız Görüşü

• Üniversite'de Sanat Tarihi dersinde okuyorduk.

0|1
    0|0
    • Bizim kiliseden sanat tarihi okuyan biri var geçenlerde ödevi için sakız adasıan gitmiştir 12 havari ile ilgili dersler de görüyordu

• şu an için yardımcı olamam ama bir ara olurum tabi hatırladığım kadarıyla üzerinden 6 sene geçti. :)

• Peki yolladım biraz kısaca çalışmadan bahsedecem

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 9

• Kuran bitti hafız oldum şimdi nasipse İncil de sıra (!)

1|4
    0|0
  • Okumadim

0|1
    0|0
  • Kitabı mukaddesin bir kısmını okudum ama bitirmedim, kütüphanemin bir köşesinde beklemekte.
    Büyük dayımın-annemin dayısı aslında ama benim de öz dayım gibidir- eşi gürcü ve hıristiyan, dayımın yengemin ibadeti için ayırdığı bir oda var incili ilk defa onlara gittiğimde orda görmüştüm-7 yaşında falanım- yanında ikonalar da vardı. büyük kızları benimle yaşıt ve müslüman, küçük kızlarıysa-9 yaşında- ablası gibi her iki dinin öğretilerini de öğreniyor umarım ablası gibi o da müslüman kalmaya devam eder zira islamiyette herkes günahsız, müslüman olarak doğar. öyle mühim bir şey değil ama aklıma gelince yazayım dedim.

0|0
    0|0
  • Kurandan sonra okumayı düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Okudum.

0|1
    0|0
  • Okumadım, değişmiş bir kitabı okumak da istemem. Beynimi daha faydalı işler için yorabilirim diye düşünüyorum..

1|1
    1|4
  • okudum tevratta okudum

0|1
    0|0
  • Hangi versiyonunu okudun ki

0|1
    0|0
    • King James versiyonu ve kitabı mukaddes çevirisi

• Yehova sahiteri saçmalık ya ama arkadasim bir kaç ayin türü şeyde isanın kendilerine verilen iyileştirme gücüyle hastalara yardım ettiklerini söyledi kiliselerin para toplayan saçma kurumlara dönüştügünden bahsetti

• evet maalsef öyle bir çok protestan kilisesi özellikle hemde

• okuyorum

0|1
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 11

Yükleniyor...