Pink Floyd hakkında ne düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar Pink Floyd hakkında söylemek istediğiniz şeyler varmı? Birer cümle de olsa beliyorum. Tenk yu...

0|0
16|9

En İyi Erkek Görüşü

• Pink Floyd diye bir grup keşfettim, süper çalıyorlar.

Müzik din olsa, Pink Floyd tanrısı olurdu. High Hopes, Comfortably Numb, Shine on you Crazy Diamond, Time, Echoes, pfff yazmaktan yorulurum.

En iyisi şu güzel derlemeyi paylaşmak link

1|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 16

• Geç mi kalmışım ne..Floyla başıboş bırakmışız soruyu üzüldüm :((88

Öyle Pink Floyd ne bir cümleye ne de buradaki karakterlere sığacak bir şey değildir. Çünkü iş onunla ilgili bir şey yazmaya geldiğinde klavye üzerinde ellerin şimdi bende olduğu gibi donakalır, yeterince aktaracak bir şey bulamazsın. İnsanlar doğanın kendilerine bahşettiği harikaları tanımlamakta her zaman güçlük çekmiştir çünkü ve onların da bize bahşedilen birer hediyeden farkı yok, büyük bir hediye. Notalar belki beynini emiyor, belki onu dinlerken zaman bükülüyor, belki de adını dahi duyduğunda vücudunun bilumum tüyleri ayağa kalkıp secdeye kapanıyor. Sen ne dersen de, eksik bir şeylerin kalacaktır mutlaka, Şu şarkısı güzel şu bestesi güzel şu bilmemnesi güzel diyerek bahsedebileceğin bir şey değildir o, bir bütün olarak mükemmeldir,''There's no dark side of the moon,really.Matter of fact it's all dark.'' gibi.Karanlık kadar duru, karanlık kadar gerçekçi, aslında bir o kadar da fantastik grup. :)

2|2
    2|1
  • pink filöyd hakkında söylemek istediğim tek şey; hakkında birşey bilmediğimdir.

0|1
    0|0
    • :D o da güzel :) Güzel olan burda bir şeyler paylaşmaya çalışan insanlar da var.

Senin için gelsin...Pink Floyd - Wish You Were Here

• müziğin tanrısı :(

0|2
    1|0
  • 0|1
    0|0
  • Niph gelsin konuşsun.

2|2
    0|0
  • Gercek muzige deger verilmeyen dunyada birseyler yaparak sanati yasatmak isteyen bir grup...

1|1
    0|0
    • onların zamanında sağlam gruplar vardı ve onlar ne sanat için ne de şöhret para tırı vırı için müzik yapıyorlardı. Bizlere güzel şarkılar bıraktılar görevlerini tamamladılar. Sıra bizde. Yarına güzel çocuklar bırakmak elimizde.

• Demin okuduğum kitapta adam radyoyu açıyordu ve pink floyd çalıyordu.

0|1
    1|0
  • Birkaç yıl öncesine kadar çok dinlerdim.

2|1
    1|0
    • Gözükmedi bu gece :/

• Soran,alışıyor insan...Alkol güzeldir yarasın.

• adamlar aşmış yaa.david de gençken yakışıklıymış

0|2
    0|0
  • çok iyiler

0|1
    0|0
  • Hayata pandik atmis bir grup.

0|2
    0|0
  • Saygılar.

Eh :)

0|1
    0|0
  • ayrılık sonrası tekrar tekrar " wish you were here" dinlemek gibisi yok.

0|1
    1|0
  • Beatles'ın önüne geçmez,geçemez.

0|1
    1|0
  • Bebek.

0|0
    1|0
  • Zamanı kaleidoskopa çeviren gruplardan

Döne döne link

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Buraya ne sığdırayım?

Geçmişlerini mi? Diskografilerini mi? Devrim niteliğindeki müzik tarzlarını mı? Tematik albümlerini mi?

Ne yapayım? Ne...

Bu kadar dar yerde gafil avlandım.

0|1
    0|0
  • ben diyim allah, sen de tengri, şu desin peygamber o desin vibratör, başkası desin hayır dildo, farketmez. hazzın doruklarında gezersiniz de, doymaz bir daha gezersiniz, öyle bişi işte.

2|1
    1|0
  • yapılmış en iyi şarkı ve en iyi solo comfortably numb

1|1
    0|0
  • roger waters 4 ağustos istanbul diyorum :-) the wall diyorum.

0|1
    0|0
  • Pink Floyd mu ben 55 yaşında adamım böyle bir şey duymadım. Şaka bir yana nedir bu?

2|1
    0|0
  • Flo gel hafızım soru sana.

0|1
    0|1
  • Trance muziği icat etmiş olsam da bayılırım tabi

Yalnız genresine biraz takığım

1|0
    0|0
  • bana öyle bir bilgi gelmedi bize söylenmedi böyle birşey

0|0
    0|0