Musallat 2 Lanet filmi hakkında görüşleriniz neler?

link

Ben Musallat 1 de izlemistim.

2'nin fragmani da hosuma gitti izlerim buyuk olasilikla.

Sizin bu tur yapimlar hakkinda ki dusunceleriniz neler?

2 Aralikta sinemalar da olacak bu korku filmine gitmeyi dusunur musunuz?

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• ben sevemiyorum yerli korku filmlerini, içerik olarak aslında hepimizi tırs dedirtecek konular, en azından saçmasapan temellere dayanan yabancı filmlerden daha etkili bizim için yerli konular, ama kısır kurgu, kötü oyunculuk, yetersiz efekt ve kötü makyaj bütün konsantrasyonu ve doğal olarak etkiyi,beğeniyi silip süpürüyor.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• cindir peridir melek şeytandır... inanmadığım için korkunç gelmedi. ama atına kaçıran arkadaşlarım olmuş.

1|0
    0|0
  • Ölyelerini kaçımrma hiç bi zaman :) Üç harfliler madrinede gitmiştim genelde sinemaların son seanslarına giderim gece eve gidene kadar yusuf yusuf :D

Ayrı bi heycan ayrı bi atraksyon..

1|0
    0|0
  • türklerin yaptığı korku filmleri gülmek için bire bir bazen merak ediyorum yönetmenin yıldan haberi yok mu die.. hala 1980 lerin hilelerini kullanıyorlar ...

1|0
    0|0
  • ilkini izlemedim bunu da izlemem herhalde, üçte de değişeceğini sanmıyorum:)

1|0
    0|0
  • türk yapımı korku,gerilim filmlerini izlemem.

2|1
    1|0
    • aynen bendensin bro:)+

• aynen kardeşim türk filmi izleyeceksen komedi-dram-komedi izleyeceksin, gerisini hollywooda bırakacaksın:)

• bencede :) hollywood bu konuda işin ehli tabiki :)

• Bu haber süper kesinlikle izlerim çok güzel bir film gerçekçi izlemeye değer.

1|0
    0|0
  • Kesin izlerim :D

Tırstığım ender korku filmlerindendi ilki :)

1|0
    0|0
    • 2 Aralik ta misir al bekle beni :D:D

• gel istanbulda beraber gidelim lan söz ben ısmarlıycam videoya alırım seni sonra millete yayarım zuahahah cobaiiiniin korktuğu dakikalar.

• sinemada korkmam. Evde izlicem ben bunu kupa kızına söz verdim hem :))

• Hiç sanmıyorum gideceğimi.

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Yabancı korku filmlerini rahatlıkla izleyebiliyorum film esnasında gerilsem de etkisinde kalmıyorum.Ama bu tür yerli filmleri izleyip izlememe konusunda hep tereddütte kalıyorum bazen kaliteleri kötüde olsa ben acayip etkisinde kalıyorum ve korkuyorum.Yerli korku filmleri beni gerçekten korkutuyor.Büyük ihtimal izlemem.

0|1
    0|0
  • musallatı benzerlerine göre daha iyi buldum.2.sini merakla bekliyorum.çağan ırmak'ın korku serisi vardı o da güzel.cinler dışında konular işleniyor

1|0
    0|0
  • ben çok merak ederim ama izlersemde 2 gün uyuyamam =/

1|0
    0|0
  • Giderim herhalde

1|0
    0|0
  • İlkini izledim etkileyiciydi gerçekten..Ismarlarsan neden olmasın gidebiliriz:)

1|0
    0|0
  • İzlemem

1|0
    0|0
Yükleniyor...