Sosyal paylaşım sitelerinde yoğun şekilde beğenilmek isteyenlerin ezik ya da yetersiz olduğnu düşünüyor musunuz?

Merabalar arkadaslar sosyal paylasim sitelerinde insanlarin bolca resim yukleyip fazlaca paylasimda bulunmalari sizce kendilerini eksik yada yetersiz hissetmelerindenmi kaynakli yoksa daha cok dikkat cekip reklam yapma istegimi sizce

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Aynen öyle düşünüyorum özgüvenleri sıfır dikkat çekmek popüler olmak kendilerini beğendirmek istedikleri apaçık ortada ve çok saçma yani ne hale geldik ya ..

Aaaa şu fotoğrafım şu kadar beğeni almış off ne kadar güzelim yaa diye düşünenler var böyle saçma bir düşünce olur mu ya ?

İnsan kendini sanal alemde sergilemez eğer bir şeyi göstereceksin fikirlerini paylaş onları yazda zekan belli olsun diyesim geliyor ..

Zaten bu sosyal paylaşım sitelerde çok saçma geliyor

0|0
    0|0
    • Ama malesef reklamda gunumuzun gercegi gibi gorunuyo reklam etmessen farkina varan olmuyo sanki pek.. sen gorebilcek akilliiyi beklemek demek evrim gecirebilirsin demek gibi bi hal aldi sanki

• aynen öyle arkadaşım Allah sonumuzu hayır etsin ..

Dışarda bir sürü insan yatacak yer bulamıyor nasıl geçineceğim derdinde bazı insanlarda

ne kadar güzelim ne kadar iyiyim kaç kişi beni beğeniyor diye popüler olma derdinde ..

Biraz o zeka kullanılsa gerçekten hiç zararı olmayacak .. Bu arada teşekkür ederim en iyi cevap seçtiğiniz için

Kızlar Ne Diyor 6

• İnsanların kafasında binlerce tilki var ve bunun dışında bir çok fiziksel ve ruhsal etmenler

ayrıca kendini ezik bulmuyorda kendini çok yeterlı çok özel güzel mükemell buluyor da olabilir..

0|0
    0|0
  • I ıh düşünmüyorum.

0|0
    1|0
  • düsünmüyorum öyleyse yokum.

0|0
    0|0
  • ben bu paylaşımlara karşıyım çünkü insanlar o resimleri farklı yerlerde kullanabiliyorlar o yüzden yada paylaşacaklar sadece arkadaşlarıyla paylassınlar zaman çok Kötü insanlar çakal olmuş

0|0
    0|0
  • Asosyal oldugunu dusunurum, 20 kisi begense ne olacak 2000 kisi begense ne olacak hic umurumda degil :P

0|0
    0|0
  • Öyle çabası olanlar egen, bunu biliyor muydun?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• evet kardeşim aynen özellikle twitterda şu takip etme reklamları takipçi kazanma reklamlarına bulaşanlar

0|0
    0|0
  • Aynen öyle

0|0
    0|0
  • Kendilerini kanıtlama çabasında olan kişiler paylaşımlarda abartıda bulunabiliyor.

0|0
    0|0
  • öyle de olabilir tam tersi de

0|0
    0|0
Yükleniyor...