Walking dead 6. sezon 3. bölümü what the hell ( SPOİLER ) ?

GLENN NASIL ÖLÜR YA NASIL ÖLÜR NİCHOLAS'UN ÖLÜMÜ ŞÜPHELİ O DÜŞERKEN ODA DÜŞTÜ. ABI NASIL BİR BÖLÜMDÜ BU YA GLENN NASIL ÖLÜR YA

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Glenn'e uyuz oluyordum zaten iki sezondur, dizinin temposunu düşüren bir karaktere dönüştü zamanla.

Her zamanki gibi vicdanlı davranıp kendini ortaya attı, yanındaki eleman su koyverince kendi de onunla beraber öldü.

Shane'i saymazsak, dizide Rick'in dediğine gelmeyip vicdan yapan kim varsa canından oldu.

Ayrıca 6. sezon dolu dizgin devam ediyor. Ben bu Alexandria'ya gelince dizinin temposu aynı 2. sezondaki çiftlikteki gibi düşer, orada fırsat bulunca karakterlere odaklanılır diyordum ama dizi komple psikopat modda ilerliyor.

bir dahaki bölüm Maggie'nin ağlaklığını izleriz.

Ayrıca Morgan denen herife de gıcık olmuştum bu sezon, gitmesine izin verdiği adam az kalsın Rick'in canına mal oluyordu. * nedir her sene bir tane 'Çözüm süreci' kafasındaki karakter? Adamlar sizin canınıza kastediyor manyak mısın nesin sık kafasına gitsin.

0|1
    0|0
    • güzel bir yorum olmuş. Shane benimde favori karakterlerimden biriydi ölmesi kötü oldu onun delici bakışlarını seviyordum. Glenn'e gelirsek bence glenn ölmedi çünkü nick üstüne düştü büyük ihtimalle ordan kurtulucak çünkü ne kadar pasif bir rolde olursa olsun 6 sezondur o dizide onu kolay kolay öldürmezler diye düşünüyorum. Ancak bu bölüm gerçekten çok psikopatçaydı. Ölüm korkusunu ben bile hissettim glennle nick orda kapalı kısıldıgında tüylerim diken diken oldu

• Bence en iyi sahne Rick'in karavanı çalıştırmaya çalışırken 'Hadi be hadi mk, olmayacak mı l*n yoksa, sıra bana mı geldi, yok l*n dur vazgeçmeyeyim, ama hakkaten burada geberecem galiba' duyguları arasında geçiş yapmasıydı. Andrew Lincoln müthiş oynuyor o rolü.

Amerikan dizi sektörünü ingilizler sardı son yıllarda.

• Hahahaha :D triple kill atarkende superdi bence himmina koydum der gibiydi

Erkekler Ne Diyor 4

• Öleceği belliydi zaten herşeye atlıyor dingil. Cesur falan değil bildiğin aptal.

1|0
    0|0
    • çok fazla vicdanlı oldugu doğru. Rick gibi olması gerekiyordu

• hemen hemen koşun hatta :) izledikten sonrada yorumlarınızı bekliyorum

• O. o
      -Glenn in ölümünden anlayacağımız gibi, "kimin elini tuttuğuna iyi bak, seni aşağı mı çekiyor yoksa yukarı mı çekiyor". O nicholas mıdır nedir dingil herifi hiç sevmemiştim, ama glenni yiyen zombiler çok komik dhasdghasdah gözleri gülüyordu dingillerin :D
      - Son sahne de gözlerim açıldı resmen. Rick ölmez ama.. insan merak ediyor :D
      - O kasabaya ne olmuş öyle yahu?

• Spoilerı yedik mk senin yav

0|0
    0|0
    • spoiler dedim başlıkta okumasaydın

• Eneee gitti bizim çekik oğlan maggie bana kaldı 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Glenn olmedi rahat olun olen nikola... bagirsaklar gogus hizasinda cikiyor bidahaki bolumlerde gleni goreceksiniz nikolasin altinda kalan glen kanla kaplaniyor ve zombiler bisi anlamayacaklar...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ne guzel spoiler verdin oyle :)
    Darly ölmesin de o ölsün bise olmaz :)

0|0
    0|0
  • yapma ya glen öldümü

0|0
    0|0
    • acılar içinde hemde..

• İlk sezonlarda ne kadar izlemesi keyifli pervasız bir tipse hapishaneye taşındıklarından beri sürekli vicdan, sağduyu kasan bir karaktere dönüşmüştü. Dizinin şu anki formatında çok yaşamazdı zaten. Geçen sene Rick 'alayınızım mına korum lan' diye ortalarda dolanmaya başlayınca Rick'e sırt çevirecek gibi gelmişti onu yapmayıp bu sezona kadar dayandı.

Geçen sezon ağzını burnunu kırıp kafasına kurşunu sıkmaya cesaret edemediği mal herif kendisinin ölümüne sebep oldu. Kendi başına çıktığı onca tehlikeli işte paçayı her kurtaran Glenn, bir malı kendine kılavuz edince öldü hemen.

• aman nihayet öldü uyuz oluyodum ona beni en çok shane nin ölümü üzdü

0|0
    0|0
  • daha kibar çünkü diğerleri açıkca cok kaba

0|0
    0|0
Yükleniyor...