Sinemaya giderken yerli filmleri mi yabancı filmleri mi tercih ediyorsunuz?

Ben sırf destek olması için yerli sinemaya gştmeye çabalıyorum.
Sırf destek olsun diye yerli yapım filme gider misiniz?
Sinemaya giderken yerli filmleri mi yabancı filmleri mi tercih ediyorsunuz?

• Çoğunlukla yerli filme giderim.
    32% (7)7% (1)22% (8)Oy Ver
  • Çoğunlukla yabancı filme giderim.
    68% (15)93% (13)78% (28)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Filme göre değişiyor. Birkaç kere destek olsun diye yerli filme gireyim dedim film bitmeden daraldım çıktım. Yabancı film seçiyorum bu yüzden.

Tabi hakkını yememek lazım örneğin bir mahsun kırmızıgül filmi var ise es geçmem gider izlerim

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Çok sık sinemaya gitmiyorum ayda bir ya da iki ayda bir sinemaya gidiyorum genelde arkadaşlarımla beraber film seçimini yapıyoruz ben Hollywood sinemasını çok sevmiyorum ama bazen tahmin ediyorum güzel filmdir diye amerikan filmini izliyorum en son komedi türünde yerli film izlemiştim ismini unuttum ilk bölümü hoşuma gitmişti epey bir de zaten yanlış bilmiyorsam Amerikan sineması hakim tüm dünya da sayı olarak...

0|0
    0|0
  • Ben sinema da görsellik ararım o yüzden hani evde izlenebilecek filmleri izlemeyi istemem.
    Destek konusunda iyi güzel diyorsun ama Türk filmlerinin yüzde 90 gişe filmleri işte gişe yapısında para kazanalım kafasındalar ondan dolayı gitmiyorum. Ama tabi işini hakkınla yapanlar da var onlara giderim mesela cem yılmaz filmleri hep uğraşılmış filmler ve özellikle mahsun kırmızıgül çok iyi işler yaptı onun filmlerine de gözüm kapalı giderim onun dışında nadir

0|0
    0|0
  • Çoğunlukla yabancı filme giderim adamlar kaliteli film yapıyor. Bizimkiler gibi uyduruk bir film yapalım da parayı cebe indirelim diye düşünmüyorlar verdiğin paranın hakkını veriyorlar.

0|0
    0|0
  • Hayatımda hiç sinemaya gitmedim ama evde yabancı filmi tercih ederim

0|0
    0|0
  • Yerli filme güzelim zamanımı harcarmıyım :D

0|0
    0|0
  • iyi bir film yoksa genelde yabancı türkler o paraları hak etmiyor berbat çekim ve berbat oyunculukları var

0|0
    0|0
  • sırf destek olsun diye yerli filmleri tercih etmem... fakat yerli filmler artık yabancı filmlerden daha hoşuma gidiyor bize hitap ediyorlar bizi bize en güzel yerli filmler anlatıyor bence bu sebepten yerli filmleri tercih ediyorum..

0|0
    0|0
  • Yerli pek sevmem hep aynı konu üzerinden gidiyolar yabancı iyidir

0|0
    0|0
  • yerli yabancı ayırdı etmek yerine yapımcı yönetmen ve film kalitesini eleştirsen keşke.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Filmin konusuna, oyuncularına ve bende yarattığı ilk intibaya bağlı. Daha çok yabancı filme gitmişimdir ama zaman zaman beklediğim yerli filmler de olmuyor değil.

0|0
    0|0
  • hep yabancı

0|0
    0|0
  • Yerli filmlere gitmek istiyorum. Dediğin gibi destek olsun diye. Ama çoğu o kadar saçma oluyor ki filmden çıkınca tövbe ediyorum

0|0
    0|0
  • Çoğunlukla yerli filme giderim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...