Kitap yazacağım bir fikir lütfen?

Beynimde 40 çeşit hikaye ve olay örgüsü var. bir türlü toparlayamiyorum onları. Sanirim biraz yardim almanin zamani geldi.
Sen olsaydin eline benim kitabimi aldiginda icinde nasil olaylarin seni beklemesini isterdin?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ben olayin yasandigi gibi olamamasini be girdugum yannislarin aslikda cok dogru oldugunu gormekisterdim beni surekli yaniltmasini ve sasirmak isterdim.

0|0
    0|0
    • Cinayetle baslayip. icinde yasak askin bulundugu. en sonunda da tum bunlarin kadinin beynindeki kurgu oldugu ve akil hastanesine dustugu bir kitabi okumak ister miydin

• Onemlideyil bende bir filim uazmaya calisiyorum ama bukonularda cok fikir sahibideyilim sadece cok filim izledigimden dolayi baya guzel seyler ortaya cikartiyorum ama istedigim yaniltmalari ve aksiyonu gosteremiyorum belkisende bana yardimci olursun

Erkekler Ne Diyor 4

• Çok kitap okudum hepsi birbirinde etkileyiciydi benim için, yeri geldi psikoloji, yeri geldi kişisel gelişim, yeri geldi korku neyse bir çok konuyu okudum en önemlisi akıcılık.

Tabir yerinde ise su gibi olmalı sayfalar akıp gitmeli, ben bir kitap okurken oha bu kadar sayfayı ne ara okudum diyebilmeliyim yoksa konu pek önemli değil, en azından benim için öyle konu seçen bir tip değilim çünkü.

0|0
    0|0
    • Akip gidebilmesi icin cok Yalin bir dil kullanmam gerek o da kitabi basitlestirmesinden cekiniyorum

• Dediğim gibi herkesin beklentisi farklıdır benim için güzel olan bir kitap başkası için güzel olmayabilir bu hep böyledir. Sen yazmaya başla yazdıkça geliştirirsin kendini, tarzın ortaya çıkar ve ona göre yazmaya devam edersin.

• Ben bol bol şaşırmak isterdim. Gizem dolu olmasını da isterdim. Kitabin sonunda vay * demek o yapmamis her sey öbürünün başının altından çıkmış demek iterdim. Sürpriz bir sonn isterdim. Hiç bir yerinde sikilmamak isterdim kitabin. Gereksiz fazlalik bir cümle bile görmek istemezdim

0|0
    0|0
    • Tam buna uygun bir fikrim var. psikolojik sorunlu bir kadinin beyninde kurguladigi cinayet ve yasak ask temali. sonu akil hastanesinde bitebilir. ya da kurgu degilde gercekten olmus gibi anlatilip sonu intiharlada bitebilir

• Kitabi daha yazmadim :) ilgini ceker mi o son o yuzden yaziyorum

• Psikolojik sorunlari olan birinin sonunun akil hastanesi veya intihar olmasi çok şaşılacak bir durum olmasa gerek. Sonuçta deli ya akil hastanesi ya da intihar beklenen iiki senaryo bunlar daha ilginç şeyler düşünmelisin. Bakış açıni genişlet

• Beklediğim sonucları almak her zaman hosuma gitmez.

0|0
    0|0
  • Kendi çapımda yazmaya çalışan biri olarak ben hayatın tam içine giren her şeyi okurum... Sadece aşk olmaz!

Her şeyi kapsamalı.

0|0
    0|0
    • Mesela cift karakterli bir kadini okumak ilgini cekermiydi? kitabin sonunda ortada cinayet yok. hepsi kadinin beynindeki kurgu ciksa?

• Ask sevgi cicek bocekli seyler yazmak istemiyorum. Daha cok yeralti edebiyati turu olmali. ulkemizde bu alanda yazan pek yok. Peki kadin eksenli bir ornek verebilir misin? Bir kadinin basindan neler gecmesini isterdin mesela?

• Sana öneri sunamam... Nasıl bir şey düşündüğünü ya da yazdığını bilmiyorum. Kendi düşüncelerim de kendi yazdıklarımla alakalı... Yine de kafan karışmasın, insanların yanlış dediği senin doğrun ise bitmiştir. Kendi bildiğin yoldan git.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...