Koalisyon için hdp ye oy vermek pkklımı oluyor şimdi?

AKP Lİ BEYİNSİZ İNSANLAR YORUM YAPMASIN ÖNCE ADALETLİ OLMAYI ÖGRENİN... arkdaslar hdp ye koalisyon olsun akp tek basına kalmak istiyor devletin basında ama ortak olsunlar istiyoruz o yüzden de hdp diyoruz ben chp liyim ama hdp ye oy verecem ve koalisyonda olması içinde vermeye devam edecegim benim gibi düşünen insanlar yok mu taraf tutmayan herkezin gorusune saygı duyacak insan yokm?

Güncellemeler:
Hdp şimdiden barajı astı bilin akepeliler pazar aksamı aglamassanız sevinirim😃

0|0
1|10

En İyi Kız Görüşü

• Hayır Hdp ye oy vermek vatan haini yapmaz kimseyi bu demokratik bir haktır. Zaten
    HDP'nin son olaylarda bir suçu yok. Hatta takdir edilecek bir sürü yönü var.
    Çözüm konusunda iradeli izlediği duruşuna ben şahsen saygı duyuyorum.
    Aksine ne kadar doğru olduğunu gösterdi.
    Asıl suçlu bence başta Mhp olmak üzere çözüm sürecinin bitmesine neden olan herkestir.

Son zamanlarda Demokratik reformlar konusunda isteksiz olan AKP iktidarına yine çözüm sürecini sürdürüyor her türlü zorluğa rağmen diye saygı duyuyordum. Ancak onu bitirdiler. Hem de ne için? Üç beş milliyetçi oy için ki onların oylarından da hayır gelmez iyiliklerinden de. . .

HDP ye işte bu samimiyetsiz anlayışı bitirmek için oy verilir.
    Not:Bir Türküm ama vicdanlıyım da

Ben senin görüşüne katılıyorum. Ve mantıklı da buluyorum doğru düşünüyorsun :)

2|2
    1|1
    • çok teşekkür ederim

• En iyi görüş için teşekkürler 😊

• Nedemek eig sana az gelir 😊

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 10

• Akp ve hdp ye oy vermeye elim varmaz. Ha akpye vermisim ha hdpye. Ama ikisine verene de birşey diyemiyorum. Nihayetinde ailemde dahi akpye veren olduğu gibi arkadaşlarimdan hdpye oy veren de var. Akpyi uzun sure destekledim. Artık oy verdiğim ak parti değil bu AKP.
    oy verebilecegim bir parti yok ama meclise giren MHP ve CHP ye oy veriyorum AKP karşıtı olduğum için.
    Bu öfkeyle bu iş yürümez. Adam etrafa nefret saçıyor. Keskin sirke kupune zarar. Sirkenin keskinligini almak için oyum muhalefete.
    bir tane oyum birseye yarar mi bilmem. Olduğu kadar artık.

0|1
    0|0
    • saygı duyuyorsan karaktersiz sin demiyorsan su partiye verdin gibisinden işte o zaman allah yolundasın demektir

• hdp baraj altı kalıp akp cumhuriyeti kaldırdığında chpliler mutlu olacaksa hdpye oy vermemeye devam edebilirler

0|0
    0|0
  • Sözde "Atatürkçüler" vatan hainleriyle yanyana.. Acaba bundan 10 yıl sonra chp nasıl oy isteyebilecek halktan.. Hangi yüzle kapımızı çalacak.. O zaman demeyevek miyiz 'sizler vatan hainleriyle ortak oldunuz diye'.. Vatan hainleriyle ortak olmam demek 'vatan hainliğidir'

0|0
    0|2
  • Sen önce akpli seçmene saygı duy sonra yazdığın gibi saygı bekle

1|0
    0|2
  • Hdp kim dir.
    Bir araştır sen ne dediğinin farkındamısın kürtler var akp ye oy veren sen bir otur düşün.

0|0
    0|0
  • chp=hdp zaten bana göre pek bir fark yok ama partini deiştirme

1|0
    0|1
  • Akpli beyinsiz dedi. Gtumle guluyorum şu an evet bildiniz resmen osurdum.

1|0
    0|3
  • vatan hainleri sizi ondan sonra çıkıp bu şehitlere çözüm bulun diye agıyan soytarılar

0|0
    0|1
  • direkt pkk yı savunan bir partiye oy vermek için aynı zihniyette olunması ya da yakın olunması gerekir. hain olayan bir insanın hdp ye oy verme ihtimali yoktur. oy veriyorsa içinde bir yerlerde gizlidir o potansiyel. bende akp yi sevmiyorum chp yi hiç sevmiyorum mhp zaten Allahlık hdp cehennemlik.

verilen oy aynı zamanda vebaldir. akp kazanmasın diye hem vebale giremem hemde ülkeme ihanet edemem. edenleri de Allaha havale ediyorum...

0|0
    0|0
  • Abi işe bak chpliliğimden utandım, siz Atatürkçüyüm demeyin abi kendinize rica ediyorum sizin Atatürkle hiç bir alakanız yok

0|0
    0|1
    • kardes sen tam 1 mlsın

• neyse daha fazla bişey yazma kalbini kırmak istemıyorm

• Bas git l*n soytarıya bak

Yükleniyor...