İslamcıların kendinden olmayan karşı önyargıları neden?

Özellikle Hristiyanlıga karşı bu tavır nedir? Hayır hepimiz müslüman olacaz diye bir kural mı var sanki vatandaşlarımı soydaşlarımı ben zorluyorum hristiyan olun diye ne yapalım adamlar kendileri araştıroyr okuyor hristiyan oluyor ateist oluyor vs işlerine gelmeyince de yok efenim burası müslüman ülke müslüman değilsen ülkemizi terk et falan komedi iddialar mevcut oluyor.
Türkün dini İslamdır diyenelre ise tek sözüm Hristiyan ve ateist türkler ile iç içe yaşamayı ögreneceksiniz yoksa sinirden stresten erken yaşlanırsınız ömrünüz az olur soydaşlarım :)

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Kendilerinden olmayanlara cephe açıyorlar böyle bir zihniyetleri var işte .

0|1
    0|0
    • ÖRNEĞİN din konusunda şimdi peki Hristiyan bir türk görünce bir müslüman türk neden tepki verir kabul edemez anlayışla karşılayamaz. Bunun cevabı çok basittir. Çünkü İnanç ile kültür öyle bir iç içe geçmiştir ki artık dini ırk ve kültür olarak algılamaya başlamışlardır

• Gül geç dostum değmez bir haltta yapamazlar :))

• öyle ya orası da haklısın fotoladım bende zaten ateist sayfalarda dagıtacam :)

En İyi Erkek Görüşü

• onlar zaten araplaşmış oluyor genelde sadece sözde Türkler gördüğüm kadarıyla ateistler içinde gerçek Türk çıkma olasılığı daha fazla

1|1
    0|0
    • Bunun cevabı çok basittir. Çünkü İnanç ile kültür öyle bir iç içe geçmiştir ki artık dini ırk ve kültür olarak algılamaya başlamışlardır. az önce bana bir mesaj atıyor kızın teki özelden ülkemizi terk et git defol yakında dünyayı bizler yönetecez diye ne kadar komediler ya türkün dini ilsamdır diyor

• üyelerden biri burdan tehdit ediyor erkeklerden

• ben Atatürkçüyüm ve Türklük değerlerine çok bagliyimdir benide sen pkk lisin israil uşağısın diye çok tehdit eden oldu gülüyorum sadece

Kızlar Ne Diyor 3

• Cahil cahil hareketler işte.

0|1
    0|1
  • genelleme yaparak kendini doğrudan çeviriyorsun. aptal, lafta müslüman kesim dışında kimse böyle değil

0|0
    0|1
    • Aferin hidayet verdiniz bana hemen

• bakıyorum bir hristiyan olarak yahudilerin yanında durup müslümanlara düşman olduğunuzu açıkça ifade edebiliyorsunuz. müslümanların düşmanlığından yakınan sizdiniz oysaki. ironik

• Evet ibranilerin yanındayım türk düşmanı filistin yanında olmam türke ihanet eden ermeni soykırımı anıtına çelenk bırakan filistinden yana olmam
      gözleri körmü topraklarını satmasalardı israil zorla ellerinde almadı topraklarını işte bu kadar basit becerilmiş kalçanın davası olmaz.

• Her müslüman iyi degildir ve her hristiyan kötü degildir!

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu zamana kadar din ırk ayrımı yapmadım. Ateist olanla bile burada tartıştım gayet tatlı dille de bitti. Senin o dediğin Müslümanlar öyle gözükmeye göze batmaya çalışanlardır bence. Gerçek inançlı bir Müslüman asla ayrım yapmaz.

1|0
    0|0
  • Tavırlı degilim dogruyu anlatmakla mesuluz anlatır geçeriz

0|1
    0|0
  • Luka 3 :23 açıklarmısın allah oglunun soyunu ve yaşını bilmiyor süpheye giriyor
    lut kızıyla ilişkiye giriyor
    isa kıyameti bilmiyor acıkla

0|0
    0|1
    • St antuan kilisesine gelbilirsin amacı üzüm yemek değil bagcıyı dövmek olan kardeşim benim.
      Sen ayrıca kendi ktiabında iki kadının şahitliği bir kadına bedel diyen kadınları dövün diyen kitabına bak

• Müslümanım benim dinime saygı duyan herkese saygı duymuşumdur din üzerine olan tartışmalarımda hep seviyeli kalp kırmadan ön yargısız olmuştur.

2|0
    0|0
  • Din ve çıkar çatışmalarından bıktık.

1|0
    0|0
  • sen neycisin

0|0
    0|0
Yükleniyor...