Okuduğu roman bitince tek özlem çeken ben miyim ?

Ya mesela bir romanı okuyorum içindeki karakterle yakınlık kuruyorsun mutlaka kendinden birşeyler buluyorsun ve alışıyorsun o roman bittikten sonrada bende o kişiye karşı bir özleme hissi oluyor o bittiği an üzülüyorum yani hem roman bitsin isterim hem de bitince üzülürüm :) yani benim gibi hisseden var mı ? ama o kitap bittiği zaman oluyor bunlar yoksa başkasını okudugumda onda öyle oluyor digerini unutuyorum :D Manyak mıyım neyim yoksa ben

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

• aynen aynen çok beğendiğim bir karakter oluyor romanın içinde onu destekliyorsun mutlu olmasını istiyosun falan filan yani kısacası ona bir hayranlık besliyorsun ama roman bitince bir filmin bir dizinin bittiği gibi ''niye bitti yaa, keşke tekrar çıksa'' dercesine yakınıyorsun ve dayanamayıp tekrar okuyorsun... sırf aynı duyguları yaşamak için ve hasretini gidermek için :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ben bittiğinde sevinirim ve hemen romanı kafamda muhakeme etmeye çalışırım :D çok roman okuyan biri olmadığım için tek tük okurum ama tam okurum :D

0|0
    0|0
  • güzel bir film ya da kitap okursun sahneler duygular o kadar cana yakındır . kitap biter o boktan hayatına geri dönersin. mal gibi bakarsın sağa sola. 1 hafta etkisinden çıkamazsın :)) malesef herkeste var bu duygu :))

0|0
    0|0
  • heralde yanii bende üzülürüm ama roman güzelse üzülürsün yoksa sevinirsinn manyak değilsin hayal dünyan cok gelişmiş sadece

0|0
    0|0
  • yoo.. derler ki, "bitirdiğinizde bir dosttan ayılmanın üzüntüsünü yaşamıyorsanız o kitap değildir" bi kaç sefer olmuştur.. aynı kahramanlarlaa başka hikayeler de olsa keşke dediğim

0|0
    0|0
  • sadece romanı yaşayarak okumak diyelim.. bence güzel gi duygu

0|0
    0|0
  • tek değilsin :)

0|0
    0|0
  • bazen ben de çok bozuluyorum bitince :(

0|0
    0|0
  • degısık bır duygu

0|0
    0|0
  • genelde diziler bitince oluyor bana.Prison break i bitirdiğimde çok hüzünlenmiştim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• farketmeden manevi boşluklarını lego gibi o karakterlerle dolduruyosun aslında

romanlarda da reklam arası olmalı o yüzden,karaktere en bağlandığın anda biri seni dürtüp kendine getirmeli

en sevdiğin bölümleri tekrar okuyup da aynı tadı alamayınca yıkılmış jenga gibi oluyosun sonra

0|0
    0|0
  • hemde nasıııll. o yüzden seri halindeki romanları okuyorum en az 3 kitabı olmalı.

4. kitapta sıkılmaya başlayabiliyorum özlemiyorum böylelikle başka kitaba rahat geçebiliyorum.

ama seri halinde olmayıp çok çok güzel olan kitapta kalbim acıyo sanki bitmek üzereyken :D

0|0
    0|0
  • kitap okumaktan pek hoşlanmam hatta nefret ederim ama mecbur okuyorum zor kitap beğenirim ama bi beğendim mi tamamdır yani bazen banada oluyo böyle kendimi kitabın içinde gibi hissediyorum kitap bitincede üzülüyorum ama nadir oluyo işte her kitapta olmuyo :))

0|0
    1|0
  • gayet normal bende oyle anam arada dayanamayıp sonuna bakıyorum kendıme kızıyorum :D

0|0
    0|0
  • aynen ya ağlayasm gelyr resmn :)

0|0
    0|0
  • benim aşık olmuşluğum bile vardır karakterlerden birine sanırım bu yazarın ustalığından kaynaklanıyor:)

0|0
    0|0
  • Sende kendimi gördüm bi anda ikizim olabilirsin

0|0
    0|0
  • Evet,o durum bana da olur.

0|1
    0|0
  • bi tek sen değilsin üzgünüm:(

0|0
    0|0
Yükleniyor...