Psikoloji türünde film önerisi olan var mı?

Yapım yılı farketmez arkadaşlar önerilerinizi bekliyorum.

0|0
8|20

En İyi Erkek Görüşü

• Psikolojik roman ve filmin kraliçesidir Gözleri Tamamen Kapalı = Rüya Roman uyarlaması :)
    Akıl oyunları.
    Zindan Adası.
    Başlangıç ve Büyük Gatsby de aslında psikolojik unsurlar barındırır...
    Gilbert'in hayalleri ;)
    Don Juan ^_^
    3. Şahıs.
    6. His.
    Makas Eller, Edward'ım ya :)))))
    Guguk Kuşu ;)
    Momento' ki çoğu filme ilham kaynağı olmuştur...
    Kelebek etkisi'ni izlemiş isen de sonu hakkinda sorum var ;)
    Dövüş kulübü meşhurdur izlemediysen hala izlenir...
    Listemi Kelebek ile kapatıyorum; eski bir filmdir. Bulabilir misin internette bilemiyorum ama kült film avcılarının izlediği bir filmdir. Kitabini da filmini de izledim defalarca...

1|0
    0|0
    • Makas eller de beni ağlatan filmlerdendir, akıl oyunları gibi tıpkı. İçlerinde izlemediklerim var bunları sırasıyla izleyeceğim. John Cusack oynadığı Identıty tarzı filmler ya da rüya içinde rüya konusunun işlendiği 1408 filmlerini sevmiştim. Son olarak kelebek etkisini henüz izlemedim aklımdaydı hatırlatman iyi oldu. Öbür kelebek filmini ilk kez duydum. Bir inceleyeceğim.

• Teşekkürler ^_^

• Rica ederim.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Zodyak diye film var etkisinden üç gün kurtulamazsın :D ama aşk acı istiyorsan berber kadının kocası filmini tavsiye edebilirim

1|0
    0|0
  • Akıl oyunları. Ve bence iyi işlenmiş bütün aşk filmleri birer psikoloji filmi.

1|0
    0|0
    • Beni ağlattı o film.

• İzleyiciye büyük iş düşüyor. arz talep meselesi. Bizim halkın yapısına böyle filmler. Aslında Kemal Sunal bir şeyler yapmaya çalıştı. Ama devamı getirilemedi.

• Evet arz talep meselesi. Toplum kötü filmler irettikçe yapımcılarda kötü sanatsal jiçbir değer taşımayan filmler yapiyorlar veya arttırıyorlar. Ama toplumun ne istediği ile yapımcıların veya yönetmenlerin neyin izlenmesini istediği ile ilgili ince bir çizgi var. Buda çok uzun bir tartışma konusu.:)

• dünyalı

1|0
    0|0
  • makinist, shutter ısland,

1|0
    0|0
  • pikolojik gerlim mi tarz olarak
    drammı ask mı
    hangısı

1|0
    0|0
  • Yeimhane ;)

1|0
    0|0
  • Zindan Adası

1|0
    0|0
  • Slence of the lambs... Anthony hopkins... jody foster... Psikolojik gerilimin zirvesi.. sonrada seven

1|0
    0|0
  • Leonardo di caprinin bir kaç filmi psikolojik film

1|0
    0|0
  • Reprise, Oslo 31st August

1|0
    0|0
  • Kup serisi, mistik olay

1|0
    0|0
  • ihtiras

1|0
    0|0
  • ZİNDAN ADASI :)
    Kesin izlee

1|0
    0|0
  • Zindan adası 1408 nolu oda

1|0
    0|0
  • Kuzuların Sessizligi

1|0
    0|0
  • guguk kuşu kesinlikle izle

1|0
    0|0
  • the game diye eski bir film galiba harrisin ford mu ne oynuyo du bir netten bakim de söylim

1|0
    0|0
    • the game Michael Douglas, Deborah Kara Unger, Sean Penn oynuyorda keyif alırsın kesin

• zindan adası

1|0
    0|0
  • Tabanca

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...