Ne tür kitaplar okumalıyım?

Normalde ben roman seven bir insanım , benim için bir kitabın akıcı olması çok önemli. Sizce ne tür kitaplar okumalıyım?

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Okuduğun zaman seni gerçek dünyadan çekip çıkarıp kendi dünyasına alan, dili akıcı, hayal gücüne katkıda bulunan macera kitaplarını tercih et. Tarih&aşk , savaş&dram , aşk&savaş olabilir. Bilimkurgu kitapları hayal gücünü geliştirme konusunda çok iyidir mesela.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşimm romanların çoğu kurgudur ondan böyle akar gider bu sana birşey kazandırmaz..

ruhunu besleyen genel kültürünü arttıran tarihi kitaplar okuyabilirsin
    ideolojik veya ilgi alanın neyse gerçekçilik barındıran kitaplar sana
    katkı sağlayabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bilim kurgu

0|0
    0|0
  • fantastik , bilim kurgu

0|0
    0|0
  • kişisel gelişim ya da aksiyon dolu böyle heyecanlandıran kitapları severim ben dene istersen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• macera serüven olabilir sosyal romanlarda iş görür.. eğer tarihe ilginiz varsa olabilir psikolojik drama şeklindede olabilir... baya uzun zaman oldu bende kitaba geri dönmem lazım aslında..

0|0
    0|0
  • ben roman okuyamayan bir insanım, okurken vakit kaybı gibi geliyor. roman yerine siyasi, felsefi ve tarihi kitaplar okumayı tercih ediyorum. hem ilgi alanlarım da kendimi geliştiriyorum hem de genel kültür kazanıyorum.

0|0
    0|0
  • aşk kitapları oku

0|0
    0|0
  • Gerilim / Polisiye iyi kardeşim :)

0|0
    0|0
  • Ruh Adam romanını okur der susarım.

0|0
    0|0
  • Hertürlü kitap bir artıdır aslında insan için. Sadece vakit geçirmek için okuma yeter.

0|0
    0|0
Yükleniyor...