Rap müzik sert bir şekilde gerçekleri yansıtır. Ama yine de milletin aklı popülerlikte ve kızların kalçasında..

Rap müzik dinliyoruz. Tamam ama gerçekleri yansıttığımız halde neden dinlenmiyor bizim müziğimiz.

link - özellikle tavsiye ediyorum..!

link

link

Arabesk rap diye birşey yoktur. Gerçekler ve içimizdeki sıkıntılar dediğimizde bu değildir. Örnek linkler verdim... Siz bu müziğin fazla dinlenmemesini neye bağlıyorsunuz

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Gerçekleri dinlemeğe hazır değil millet,işte dediğin gibi dikkat kalçalara

0|1
    0|0
    • baksana alttaki yorumlara bir şey bilmeden önyargılı davranıyor bir çoğu... rapçi diye geçinenleri dinleyip geliyorlar işte

• Aslında rap anlayışı farklı birşey teşekkür en iyi için:)

Kızlar Ne Diyor 4

• 0|0
    0|0
  • Rap müziği dinlememin nedeni onu müzikten saymıyorum.Bu müzikle uğraşanların müzik yapmak yerine yazarlık veya benzer birşey yapmalarını tavsiye ediyorum.Çünkü hiç birinde ne ses var ne birşey.Yalnızca konuşuyorlar.

0|1
    0|1
    • katılmıyorum. hangi rapçileri dinledin adlarını söyle

• Contra hoşuma gitti sesi Eminem'i andırıyor :) Böyle rap şarkıların olduğunu hiç farketmedim.Sanırım önyargılı yaklaşıyorum biraz ama o kadar saçma iş var ki onları gördükten sonra bu kadar önyargı da normal sanırım.

• yani :) bu işi düzgün yapan çok az. flowart yetenek sizsiniz de adını duyurdu onu da seversin dinle bence. mesaj kaygısı yok ama fazla.

• Nerede olacagidi? Tabiisi kadinlarin kalcasinda. Benim bile onda.

1|0
    0|0
  • iç sıkınyısı ruhsal bunalım.çekigenlik korkaklık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• En beğendiklerim sırasıyla

Ceza - Sen de Biraz Delisin

U.L.a.Ş - Beyler

Da Poet - Taş Kağıt Makas

A.P.O - Yeni Dünya Düzeni

Contra- Çelişki

0|0
    0|0
    • Batarya çok iyi ama ya

• Uyandırırım Nuri Abi'nin gazozuyla uyuttuğunuz kişileri.

Cinsel dürtüleri bir kenara bırakın, herifler ülkeyi sikerken çanak antenle, zevk aldığım söylenemez.

Kaleminden lağım akanlar bir hatalarında neye uğradıklarını bilemez. Debelenir ama fayda etmez.

Ne kadar dini ve milli değerlerimizi hiç etseniz de, tarihte yaşananları kimse silemez.

Yaşananları yaşayanlar bilir, yakılanları ise yakanlar.

Mezarda yatanlar daha iyi bilir failleri failler bugün muttefikimiz olanlar.

• Bu şekil sert girenler pek hoşuma gitmiyor ya :) Ne bilim a.p.o mesela adam 10 üzerinden 8 numara rap yapıyor bana göre :)

• rapin mazisine saygı duyuyorum...siyahi insanların kendilerini ifade etmek için kendi müziklerini yapmaları desteklenecek birşey sadece bu yönüyle ya da politik yönüyle ama benim için müzik değil bu zımbırtı...gerçekleri yansıttığınıda sanmıyorum rap dünyada marjinalleşmiştir bunu rock müzik içinde söylebilirim...underground dediğin adamlar belki muhalif kimliklerini...yeni piyasaya girmek için diss yoluyla ya da sansasyonel sözlerle parayı bulana kadar yapıyor..

0|0
    0|0
  • şimdi rap var rap var eminem in yaptığıda rap o ne olduğu belirsiz apachi lerin yaptığınada rap diyorlar ayırın sunları

0|0
    0|0
  • Sagopayı bir kere dinledikten sonra geri kalanları kendilerine rapçi denenleri dinlemek çok iğrenç gelmeye başladı

0|0
    0|0
    • battle kapışmalarında göremiyoruz hatta görmedikte.. undergorund kralım diyor ama bir tane battle kapışması yok 1tane bile.. ve dava açıp duruyor rapçilere . cevap vermek yerine dava açıyor korkaklık

• gidin başka yerde oynayın

• bunu dinlemiştim ama bu değildi sanırım

• bunlar rapçi değil

0|0
    0|0
  • her müzikte var öyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...