Kimler kelle paça çorbası seviyor?

Kimler kelle paça çorbası seviyor?

Ne hikmetse canım istedi yahu.

-ne kadar kelle kopartan bir erkek...

Gecenin anlam ve önemini belirten şarkımız

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• Ya yemin ederim hayalim şu saatte sevgilim arasın hadi hazırlan işkembeciye gidiyoruz desin ya

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• En kolay kelle paca tarifi:
    Ince kiyilmis 100 ,150 gr kusbasi yagli yerinden.
    Bir su bardagi un.
    2 su bardagi yogurt
    1 yumurta
    4 dis sarimsak
    Bir cay bardagi sirke
    100 gr tereyagi ve pul biber
    Ince kiyilmis kuş baslarini kanli suyunu akitip bol suda yumusincaya kadar haslayin.
    Sarimsaklari ezip icine sikeyi ilave edip yumusiyan etin icine ekliyim kaynamaya birakin.
    Ayri bir kapt yogurt un yumurta iyice cirpin kaynamakta olan karisimin icine yavas yavas kizli karistirarak ekleyin hepsini 5 dak. Daha kaynatin az tuz ilave edin tereyagiyla pul biberini kizartip en son üzerine ilave edin.( Bakin bir farki var mı kelle parcadan) afiyet olsun.😉
    Uzerine
    Ici

0|1
    0|0
  • Bu aksam yedim cok severim

0|1
    0|0
  • Hic icmedim

0|1
    0|0
  • Offf olsada yesek

0|1
    0|0
  • Çok severim :)

0|2
    0|0
  • Ben seviyorum

0|1
    0|0
  • hiç sevmem

0|1
    0|0
  • hiç sevmem :D

0|1
    0|0
  • Yok ben kedi pacayi daha cok seviyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Veganım :)

0|1
    0|0
    • Çok şey kaçırıyorsun :D

• O çok tartışılması gereken bir konu. Önemli olan bu değil zaten. Veganizm en az zarar ile yaşamaktır. Bir çileği mi koparıp yemek daha masumdur yoksa kuzunun başını kan akıtarak kesip yemek mi daha masumdur? Sonuçta ikisinden birini yemek zorundayız. Neden bize benzeyen başı, kolları, bacakları, eti, kemiği, kanı olan bir canlıyı yiyelim.

• Beni hayvanlara değer vermiyormuşum gibi düşünme kesinlikle bazı iki ayaklılar var onlara insan bile demek istemem o tiplerin hepsinden hayvanlar değerlidir. Bir örnek verecektim ama tartışmak istemiyorum. O yüzden herkes kendi inandığı gibi yaşasın diyelim :)

• Ben bayiloyirim

0|1
    0|0
  • severim yerim :D

0|1
    0|0
  • O değilde abi şarkı süper :D

0|1
    0|0
  • bir şey de içmedim ama doğru görüyorum sanırım, üstte çorba görseli altta daft punk. hadi geçmiş olsun. zaten çorba da kelleye benzemiyor :/

0|0
    0|0
  • Off çok severimm

0|1
    0|0
Yükleniyor...