Sizce bu roman nasıl?

Arkadaşlar John Verdon-Şeytanı Uyandırma isimli kitabı okuyan varmı? Polisiye olduğu için aldım ve yorumları merak ediyorum.

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• bende yarın fakir baykurt - tırpan' a başlıyorum :)

1|0
    0|0
  • John verdon'un romanı seridir. İlk kitabı Aklında bir sayı tut, 2. Kitabı gözlerini sımsıkı tut. Bu ikisini okumadan şeytanı uyandırma kitabını okumadan bunları okuman bence anlamsız olur.

0|0
    0|0
    • Aslında hepsinde konu ayrıymış bilinçli olarak 3. den başladım:) Yorum için teşekkürler.

• Konu ayrı ama karakterlerin devamlılığı var. 3. ten başlarsan birçok şey eksik kalır. Tabi tercih senin.

• Bende polisiye olarak KURTLAR İMPARATORLUGU var daha dün aldım senin kini bilmiyorum ama bende olan sürükleyici :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• O kitabı okumadım da aynı yazarın aklından bir sayı tut serisi mükemmeldi o da iyidir bence

0|0
    0|0
    • Aslında 3 kitap halinde ama bağımsız okuyabiliyormuşsun. Aklından bir sayı tut, Peter Pan ölmeli, Gözlerini sımsıkı kapat ve sonuncusuda Şeytanı uyandırma. Konular farklı ama karakter olarak aynı dedektif varmış hepsinde. Yorum için teşekkürler:)

• Seriyi okudum bu 3. Kitabı ama gerçi cinayetler farklı olduğu için çok bir şey kaybetmedin

0|0
    0|0
    • Teyzem de okumuş bu seriyi zaten onun tavsiyesiyle aldım. Gerçekten sürükleyici mi? Yani insanı boğmuyor değilmi okurken?

• Çok teşekkür ederim:) Bende sana bu tarzda bir kitap önereyim polisiye seviyorsun madem. İkiz bedenler. Okudunmu bilmiyorum ama gerçekten çok güzel ve 2 haftada bitirdim koca romanı. Olaylar çok karışık gelebilir başlarda ama öyle güzel bağlamışki cidden şaşıra şaşıra okuduğum bir romandır.

• Yarın bir koşu d&r'a gidip hemen inceliyorum teşekkür ederim :D

Yükleniyor...