Lambada şarkısını ve dansını hatırlayanlar?

küçükken doğum günü gibi etkinliklerin olmazsa olmazıydı. 😂😂😂

sizin aklınızdaki parça?

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• Sanırım 8 yaşlarımdaydım ya da 9 herneyse mahallede sokağımızda alamancılar vardı yazın gelirler bir kaç ay kalırlardı bildiğin sosyetelerdi biz ise varoştuk alaattindi çocuğun ismi çok kibardı bense sürekli kavgacı bir tip mkorum edasıyla terör estiren bir tiptim lakin bu çocuğa kibar davranırdım kibar olmasından mütevellit. Bir gün evine davet etti anası ikramlarda bulundu yiyoz içiyoz enteresan oyuncaklar falan derken ablası geldi ve ve teybi açtı bu lambada çaldı arkasındanda yeke yeke diye bir parça bilemiyorum ama sanırım yaşı 16 lar falandı yarı çıplak vaziyette oynamaya başladı dötünü durduğu yerde saniyede 6 tur çeviriyodu ağzım açık oha bu ne diye bakıyodum aladdinde hişt pişt hadi sıra sende diye oyuncağı uzatıyodu oyuncakmı yoksa dötü izlemekmi arasında gidip geldikten sonra ben gidiyom yaa deyip tekrar varoş arkadaşlarımın arasına dönmüştüm o geldi aklıma:/

1|0
    0|0
    • beybilom diye sesleneydi iyiymiş. alakhshsjsmfmf

• bugün bana mesaj atan herkes böyle dedi :)))

• Başka yerede denedim ordada aynısını yaptı

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Ooo du pasifol keminçura somi feşuraaaa..
    dıdıt dı dıııt dıdıt dı dıııııt...

Ah çocukluğum..

3|0
    0|0
  • bunedir loooo :D

0|0
    0|0
  • mc hammer'lı micheal jackson'lı günler :D

1|0
    0|0
  • Hatirlanmaz mi
    Madonna - La Isla Bonita ya da take my breath away i de yad edelim bu arada

1|0
    0|0
  • dogum gununde mi calıyordu bu ya :/ ben genelde ayna nın programında yurt dısını tanıtırken cıkıyordu özellikle güney amerika kısmında arjantin brezilya falan :)

0|0
    0|0
  • Konu dışı ama senin hala yaşıyor olmana şaşırdım :D

0|0
    0|0
  • sık sık dinlerim, var eskilerden bir kaç tane böyle severek sürekli dinlediğim.

0|0
    0|0
  • benim arabamdaki cd'de hala vardır :D ordaki kıza hastaydım.. arkadan dayama dansıydı.. fakat sen 28 olamazsın.. lambadayı hatırlıyo olman imkansız

0|0
    0|0
  • Neydi o ya Yağlı sarma yapamam mı nasıldı Basmada fistan giyemem aman felan diye bişi idi

0|0
    0|0
  • ooo lambada unutulmaz

0|0
    0|0
  • Evet. bacaklar sarardı birbirini.

0|0
    0|0
  • 1989 yılının moda şarkısı

0|0
    0|0
  • Süperdi...

0|0
    0|0
  • sen o yılları gördün beeeaaaa

0|0
    0|0
  • Trenciliği ordan öğrendik

0|0
    0|0
  • be sure baby

0|0
    0|0
  • Evvet, dün gibi çoçukluğumda popülerdi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bazen arada açar dinlerim unutulur mu hiç :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...