Bazı lazların kürtlerle çok iyi anlaşması?

hdp nin düzenlendiği bir mitinge kazım koıyuncunun kardeşi niyazi koyumcu katılıp konser vermişti. bazı lazların güneydoğu da hakkari şırnak mardin diyarbakır batman gibi yerlerde çok sevildiğini duydum?

hal böyleyken neden kürtlerle türkleri birbirine kırdırıyorlar kardeşim?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Kardesi kardese kirdiriyorlar herzaman bu ulke turk kurt halkinim bir arada yasadigi ve hepte oyle olacak olan bir ulke bolmek isteyenler sadece avucunu yalayacaktir

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• aynen newrozdaydı denizin çocuklarından dağların çocuklarına selam getirdim diye başlamıştı.

geçenlerde de bir haber görmüştüm laz bir imam memleketinden bir kızı seviyormuş kaçırmış getirmiş hakkaride imamlık yaptığı yerdekiler bunu evlendirmiş bayağı altın falan da takmışlar yardımcı olmuşlar. düğünde arkada sarı kırmızı yeşil falan da asılı demek ki birileri düşmanlık yaratmayınca insanlar barış içinde yaşayabiliyor

www.haberler.com/.../

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Iyi olan insan sevgisi taşıyan sevilmez mi kardesim😊😊

0|0
    0|0
    • kürtlerin de karadenizdesevildiği durumu var. l

Erkekler Ne Diyor 3

• Oylemiymis bilmiyorum

0|0
    0|0
  • ırkçılardan nefret ederim

0|0
    0|0
  • Kim s. ksin kürtleri karadenizde götünüzden element uydurmayın. bir bura kaldı gelmediğiniz. Barzolar.

0|0
    0|1
    • lazkürdü diye bir durum var karadenizde.

• bu kadar delikanlıysan buyur ıraka git. adamların adresi belli ne duruyorsun. ayrıca türk oğlu türküm ben.

• ben sana ne anlatyıorm ya saygısız bilgisiz kıt düşünce.

Yükleniyor...