"Sabâ" makamında ney taksimi. Nasıl?

link Sabâ makamında bir taksim yapmaya çalıştım. Kayıt kalitesi kötü maalesef ama fikirlerinizi merak ediyorum.

@__alice__ Neyzen hanım sizin yorumunuz nedir? :)

Güncellemeler:
Estağfirullah... Şahsen kendimi hiç beğenmiyorum. Üstadları saatlerce dinleyebilirim. Bazen kendi kayıtlarımı dinleyeyim diyorum, 10 saniye sonra kapatıyorum tahammülüm edemiyorum :D Gerçi beğensem zaten bu oyun biter değil mi? :D

Öyle demeyin, gayet güzel icranız yeni başlayan birine göre. Üstünde durursanız biraz, bence çok çok güzel yerlere gelirsiniz eminim :)

0|0
1|0

En İyi Kız Görüşü

• En sevdiğim makamlardan birii :)
    Kur'an için de makam dersleri alıyorum bu makama hayranım ama kızlar genelde bu makamda okuyamıyorlar :(
    Yine çok güzel olmuş nefesinize sağlık neyzen bey :) :)

0|0
    0|0
    • Ben de çok severim. Çok kolay ayırt edilebilen ve çok da dikkat çeken bir makam. Saba, her eserde güzel ama en çok ezana yakışıyor tabi :)

Ne güzel :) Ney'den başka şeylere vaktim kalmıyor benim :( yoksa isterdim sesimi de eğitmeyi.
      Bir makamda okuyamamak, kulak dolgunluğuyla alakalı biraz da. Eğer saba okumak istiyorsanız bol bol saba dinleyin ve taklit etmeye çalışın. Olur evelallah :)

Eyvallah, çok teşekkür ederim neyzen hanım :) Keşke kaliteli ekipmanım olsa da daha güzel kayıtlar çıkarabilsem. O da ciddi maddi güç istiyor. Zaten yurtta kalıyorum :D O yüzden bu kadar oluyor ancak ama beğendiğinize çok sevindim yine de :) Kaşif Demiröz, benim hocam. Bazen stüdyoya götürüyor, biz de istifade ediyoruz imkanlarından.

Sizin ney çalışmalarınız nasıl gidiyor?

• Gönlümüzden geçeni hakkımızda khayırlı, hakkımızda khayırlı olanı da gönlümüze hoş kılsın Allah :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...