Hiç film veya kitap karakteri öldü diye üzüldünüz mü? Ya da herhangi bir karaktere aşık oldunuz mu?

Sizi derinden etkileyen film veya kitap karakterleri öldü diye sanki gerçek bir dostunuzu kaybetmiş gibi üzüldüğünüz oldu mu hiç?

Benim oldu. Dizilerden Spartaküs öldü diye çok etkilenmiştim izleyenler bilir özgürlüğü için her şeyini feda eden Trakyalıyı.. Kitap karakterlerinden ise çok oldu ama beni en çok üzen Kürk Mantolu Madonna'nın Raif Efendisi oldu..

0|0
3217

En İyi Kız Görüşü

• Yahu sorma. Okuduğum her kitapta olan bir şey bu. Ne zaman ki bir karakter ölür, ben hüngür hüngür ağlarım. Çünkü hiçbirine kıyamam. Bu da benim bir özelliğim.

0|1
    0|0
    • Kötü karakterler ölünce de üzülüyor musun? :))

• Bende işe yaramaz gibi :D tek umudum kitaplar

• Kitaplar candır. Her derde devalar.

En İyi Erkek Görüşü

• C. de kendimi buldum, seker portakalinin sonlarinda agladim, zeze ve portekizli'nin dostluklarina, leyla ile mecnun'un leylasi olunce mahvoldum, selim isik olunce kahroldum, leon olunce de kendimi daga tasa vurdum.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 31

• Criminal Minds 'de Dr. Spencer Reid karakterine aşık olmuştum..
    Kitaplar da ise her kitap kendi içine hapseder beni, hepsine üzülürüm, hepsiyle sohbet ederim, hepsine kızarım.. Ayırt etmek zor.. 😕

0|1
    0|0
  • La Vita é Bella ( Hayat Güzeldir ) filminde ki adam öldü diye hüngür hüngür aglamistim. Ve Almanya'ya nasıl küfürler etmiştim varya 😂😂

1|1
    0|0
  • Titanikteki cek ölünce çok aglamiştim bide evim sensindeki leyla

0|1
    0|0
  • En son akame ga kill diye bir anime izledim. l*n bir ben ölmedim ne kadar karekter varsa her bölümde istisnasız iki tane öldü. Son bölümde artık perişan olmuştum la yeter dayanamıyorum diye 😁

0|1
    0|0
  • Benim çok oldu çünkü ben hayal dünyamda yaşarım ve bu yüzden bir kitap okuduğumda ya da film izlediğimde hemen sevdiğim karakterleri benimserim ya da sanki ben onlarmışım gibi görürüm. Yabancı ve Benimle Yan adlı iki kitap var orada Ediz Çağırana ve Ayaz Barkına aşık oldum ayrıca Gece evi serisi kitabı vardı orada Stevie adlı kız öldü diye ağlamıştım.

0|0
    0|0
  • tabii ki mutlu sonla bile bitse her kitabın sonunda ağlıyorum sanki ailemden kopuyomuşçasına karakterlerle aşırı bağ kurma hastalığı var bende

0|1
    0|0
    • O duygu güzel bir duygu ama yani güzel olan kitaplara bu denli bağlanabilmek

• aşk degilde ölümüne üzüldüğüm kavuşamamalarına ağladığım çok oldu

0|1
    0|0
  • evet yaa film karakterleri özellikle dahaçok bağlıyor beni :(

0|0
    0|0
  • merlin diye bir dizi vardır belki bilirsin işte 5 sezon sürmüştü ve 5 sezon boyunca beklediğimiz şeyi daha yeni öğrenmişken adam ölmüştü of en az 4-5 saat bağırarak ağlamıştım öneririm izlemeni efsane bir dizidir...

1|0
    0|0
  • uzuldum evet ama dizideki karakter gercekten oldugu icin... kansere yenik dusen Andy Whitfield icin.. https://www.youtube.com/watch?v=wE_Y5brW-ZE

0|0
    0|0
  • ohooo

0|0
    0|0
  • küçük ağadaki istanbullu hocadan çok hoşlanmıştım, roman olan he o dandirik diziyle karıştırmayın.

0|0
    0|0
  • Evet hüngür hungur aglarm:)

0|0
    0|0
  • Bihteri unutursak kalbimiz kurusun.

1|0
    0|0
  • Wattpad uygulamasından okuduğum Kuralsız-Adaletsiz serisinden Mesih'e aşığımm ama okuyan herkes aşık olur gerçekten! Ve bir Kerem Bürsin hayranı olarak Şeref Meselesi final bölümünde öldüğünde canım çıkmıştı ağlamaktan yüzüm gözüm şişmişti😔😊

0|0
    0|0
  • Oo olmaz mı :D sayamayacağım kadar çok :)

0|0
    0|0
  • Kürk mantolu madonna kesinliklee

0|0
    0|0
  • Olmaz mı o kadar cok kı

0|0
    0|0
  • the vampire diares dizisinde 5. sezonun son bölümünde Damon ölmüştü. Hayatımda hiç o kadar ağlamadığımı hatırlıyorum

0|0
    0|0
  • walking dead teki shane ölünce üzülmüştüm hatta o ölünce diziyi izlemeyi bıraktım o derece

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    11

Erkekler Ne Diyor 16

• Arka sokaklar'da Aylin en sevdiğimdir bir bölümde vuruldu hastaneye kaldırıldı ağlamıştım çok seviyorumda :)

1|0
    0|0
  • Evet sergüzest teki Dilber in ölümüne üzülmüştüm😞

0|2
    0|0
  • Hiç o kadar etkili bir kitap flim denk gelmedim

0|0
    0|0
  • küçükken hayalet avcıları çizgi filmindeki slimer öldü diye ağlamıştım :D

s-media-cache-ak0.pinimg.com/.../...be247cdaf7.jpg

0|0
    0|0
  • Spartacus'ün ölümünde ağladım baya :/ Beni çok etkiledi onunla crixus ve gannicusun ölümü. Crixus'un hatununa baktığı o son bakış neydi..
    Gladiator filminde General Maximus'a ağladım.
    Robb Stark ve Oberyn Martell'in ölümlerinde şoka girmiştim resmen :)

0|0
    0|0
  • Kitabı yazanın öldüğüne üzülmüştüm

0|0
    0|0
  • Yüzüklerin Efendisi kitabında , Boramir'in ölüm diyologları beni etkilemişti.
    2 . kitabında Haldir'in ölmesi..

0|0
    0|0
  • Prisoners (Tutsak) filminde Keller Dover karakterini oynayan Hugh Jackman filmin son sahnesinde yeraltı geçidinde ölüme mahkum edildiğinde.. çok üzülmüştüm... çünkü kızının bulunması için herşeyi yapmıştı... göremeden öldü

0|0
    0|0
  • Hangi okuyucu Sabahattin Ali'nin Kürk Mantolu Madonna'daki karakterlerin ölüp ölüp dirilmesine, adamın çocuğu bırakışına gözyaşı dökmez ki...

0|0
    0|0
  • Adaletin peşinde filminde Gerard öldü diye az daha ağlıyordum ama hemen yutubdan komik vidyo açtım toparladım.

0|0
    0|0
  • Polat alemdar ölse üzülcemde ölmüyo ki herif.

1|0
    0|0
  • üzüldüm aynen, Ahmet Ümit in her kitabında üzülüyoruz :)

0|0
    0|0
  • Kesinlikle üzüldüm 1 kez değil hemde her okuduğum kitapta illa biri ölüyor hepsinede üzülüyorum :)

0|0
    0|0
  • Maria Puder ölünce üzülmüştüm net.

0|0
    0|0
  • boyle etkileyici filmler az

0|0
    0|0
  • khal drogo ölmeyeydi iyiydi

0|2
    0|0
Yükleniyor...