Bi film izledim çok duygulandım film izledimmi 1 hafta etkisi kalıyo üstümde

arkadaşlar bu filmi izliyenler varmıdır bilmiyorum ama film çok süper can dostum diye bu film hayal ürünü degil gerçek filmdir. herkese tavsiye ederim. duygulandım şuanda etkisi üstümde filmn o derece şiddetle tavsiye ederim link

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Pardon da aynı filmi mi izledik acaba? Bende izledim o filmi ama bu kadar dramtik değil ki o film :) Duygulanmak mı istiyorsun, "The Notebook (Not Defter)(2004)" tek geçerim :) Beni en çok etkileyen filmdir, duygusal manada...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben de izledim ancak çok dram gelmedi bana yani öyle aman aman olmadım. Belki gerçek oluşu seni bu kadar etkiledi.

0|0
    0|0
  • İzlemiştim ben de, gerçekten herkesin izlemesi gereken bir başyapıt. Gerçek olaylardan esinlenilmiş, bu daha da etkiliyor.

0|0
    0|0
  • Gerçek yaşanmış bir hikayeden alıntı olduğu için cidden bende çok etkisinde kalmıştım ..

0|0
    0|2
  • bende yeni izledim:D evet çok güzeldi.

0|0
    0|0
  • Güzel bi film.Çok şiddetle tavsiye ediyorum diyemem ama .

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Hafız sen hele bi' An American Crime'ı izle ve bana yorumlarını ilet link

0|0
    0|0
  • kendini cok gaza getirip kaptirma , sonra kotu sonuclar alirsin.. ne yazkki hayat bir film degil basa saramiyosun

0|0
    0|0
  • requiem for a dream

Tek geçerim.

(ben olsam onun yerinde diye düşünmeyin benim gibi)

0|0
    0|0
  • Ben de izledim bu filmi ama nedense bana o kadar duygusal gelmedi.Fena değildi ama izlediğim en iyi 10 dram filminden biri değil.

0|0
    0|0
  • zenci adamın bacanna kaynar su döktüğünde iyi güldüm

0|0
    0|0
  • Evet çok güzel bir film.Kendi dalında bu kadar iyi film bulmak zor.

0|0
    0|1
  • Ekledim sekmelere bi ara izlerim..

0|0
    0|2
Yükleniyor...