Favori Youtube şahsiyetiniz kim?

Youtube'tan kanalına abone olduğunuz ve videolarını düzenli takip ettiğiniz şahsiyetler var mı? Varsa kimler? Vote: link Jenna Marbles'ı bir çoğunuz biliyordur. Ama o en soldaki gıcık gözlüklüyü görmeye dayanamıyorum. Ben, Chris Crocker'ı takip ederim. Çok içten ve ilham verici. Şu ilim irfan dolu videosunu izleyelim de aydınlanalım, fikir edinelim. Chris "Don't Want Someone / Don't Want Them With Anyone Else!?" link Facebook sayfası : link Twitter hesabı : link Merch : link Youtube kanalı : link Evet gay, birçok heteroseksüelden daha olgun bir kişiliği olduğunu düşünüyorum.

Güncellemeler:
Ben Youtube kanalı olan yayın yapan, video yükleyen kişilerden bahsetmiştim, sevdiğiniz müzikler, şarkılar değil. Yine de paylaşımlar için teşekkürler.
link Çok ilginç bi kanal buldum, belki ilginizi çeker.
link Bu da arkadaşımın, abone olun bakalım.

0|0
510

En İyi Erkek Görüşü

  • Valla biri '' don't want someone'' ve hatta ''dont wanna them with anyone else'' dese onun için azıcık üzülürüm:( Ben '' iwanna be love/loved by you, just you. Nobody else but you'' deme taraftarıyım.

    Ayrıca takip ettiğim tek yer ( biz belgeselciyiz dizi seyretmeyiz gbi olucak ama :D ) jazznbluesexperience diye bir kanal.Yeminlen :)

    1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...