Fikir verirseniz çok sevinirim :)

merhaba arkadşlar herkese. sevgilimin bi kaç gün sonra doğumgünü ve bende güzel sanatlar resim bölümündeyim erkek arkadşımın potresini yaptım karakalem. çerçevede yaptırcam ama yanına falan bi söz farklı bişey olsun istiyorum sadece porteden ibaret olmasın istiyorum söz falan yazsam nasıl olur yada farklı bişeyler olsa fikir verirseniz sevinirim teşekkürler :)

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• adam cixse at bi imza gitsin hem seni unutmaz yıllar boyu imzan sayesinde seni hatırlar...:D

0|0
    0|0
    • teşekkürler...:))

• :) böyle düşünoyosan çok sevindim umarım o da böyle düşünür :)))

• yani farklı olmak güzel bence diğer insanlardan...:))

Erkekler Ne Diyor 7

• Çizdiğinn potrenin resmi veya onun beğendigi bir fotoğraf varsa bul al.Sonra herhangi bir fotoğrafcıya git fotoğrafı yapboz yabırmak istiyorum de bak link'e örnk. veriyorum. Çok etkileyici olur.

link

0|0
    0|0
  • Para varsa reklam panosuna yazdır o gün için yanınada seviyorum canım cicim doğum günün kutlu olsun ismini yaz altınada sonra ordan tesadüfen geçir görmesini sağla sonra kucaklaşın gidin evinize bu ona şok etkisi yapar adam köle olur :D

0|0
    0|0
  • evt arkasına yaz. Yada çok küçük çookkk küçük bir şekilde resmin içine çaktırmadan yaz çok dikkatli bakılarak görülebilsin sadece...

0|0
    0|0
  • bence sakın o yapacağın güzel resimin önüne bir şey yazma. çünkü resim fazla dkkat çekmez o zaman.

bence resmin arkasına ona karşı duygularını yansıtacak cümleler yazsan çok harika olur.

0|0
    0|0
    • resmin ön yüzüne yazmayı düşünüyodum ama iyi durmayacagını düşündüm ewt öyle bişeyler ypmayı düşünyorum şuan teşkkrler :)

• kayak tatılı hedıye et

0|0
    0|0
  • Cok guzel olur sevgılın sanslıymıs etkılıyıcı soz olmasada olur adamı resmetmisim:)

0|0
    0|0
  • gsf okumuş biri olarak diyorum ki resmin yanına not yazarksan kalırsın :D

0|0
    0|0
    • not yazma degilde daha farklı bişeyler neler olabilir

• bana sorsan portre yapmam çok sıradan... bir hikayeyi anlatan onu özetleyen ya da ikiniz bir kompoziyon içinde resmetmen daha anlamlı olurdu.

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...