Üniversite okuyan mı yaşıyor okumayan mı?

bazı sayfalarda resim felanda yüklüyolar

üniversite okuyanlar ve üniversite okumayanlar diye

sizce , okusanda hemen iş bulamayanlar varmış sizce

ne doğrudur?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• meslek sahıbı ola bılecegın bırşey oku derım ordegın su olmayan yerde su ıle orman olmayan yerde ormanla ılgılı bışe okursan... yada her okulu bıtıren memurluk ıçın kpss de bellı puanı alamıyor oğretmenlık okuyor başka bıyerde memur oluyor puan nereye yetersen bende okudum bıttı ama meslegımle ılgılı burada bırşey yokk başka yere gıtsen ev kıra su elektr... falan kazandıgın para yetmez eee ne olacak...?

Bulursan benım yazdıklarıma cevap bana da sole :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Üniversite okuyan öyle bir yaşar ki ömürü boyunca oturup kendi haline güler üniv okumayan sıradan monoton çileli bir hayatı olur pek fazla entellektüel yaklaşamaz olaylara bence okunmalı okuyorum mutluyum :)

0|0
    0|0
  • üniversite okuyunca iş sahıbı olucaksın dıe bı kaıde yok.. kendını qelıstırmezsen ıs bulamazsın.. sadece dıploma yeterlı deqıl yanı.. bıde bıraz sansın yaver qıdıcek..

0|0
    0|0
  • Ben okumadan 1 yıl önce mükemmel bir iş buldum, yöneticiliğe kadar yükseldim. Fakat üniversite okumam konusunda diretti ailem, malum işi bırakıp okul hayatına başladım. Şimdi işsizim :)

0|0
    0|0
  • çok farklı bir olaydır fakat şimdi bakılınca genel olarak okumayan daha çok yaşıyor,

televizyonda "profesörleri" görüyoruz bunlar okuyarak bu hale geliyorsa vahokuyanların haline

sokağa iniyoruz okumayan genel olarak iş arıyor, bulamayanı da var tabi o da napalım "s*ktir et" kafasında yazım biraz siyesete kayıyor düzelteyim.

Okuyupta hemen iş bulamayan bir çok kişi var, ODTÜ gibi üniversiteler de hariç sanırsam duyduklarıma göre okurken bile işiniz hazır oluyormuş.

0|0
    0|0
  • nedemek istedini anlamadım ama ben üni mezunuyum okuduma çok pişmanım cahilik en büyük kültürlülüktür diyorum

0|0
    0|0
    • ben okumayıpta berber olaydım tesisatçı mobilyacı olaydım şimdi işimde adam gibi olurdu paramda olurdu karımda olurdu çocuğumda olurdu onurumda olurdu içi tarih matematik dolu bi kafa para etmiyor

• haklisin:(

• sonuçta hepsi ölüyo merak etme

0|0
    0|0
  • Düzgün bir bölüm seçersen iş de bulursun hayatını da yaşarsın. :)

0|0
    0|0
  • her ikisinde yasıo

0|0
    0|0
  • bence işi beğenmemekle alakalı

0|0
    0|0
  • 2 ünv. bitirdik ne işe yarıyorsa..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• İdealın dogrultusunda okumak bosa okucaksan eger hıc okuma

0|0
    0|0
  • evet ablam Lise matematik öğretmeni.5 yıl okudu.saçma sapan kpss sınavını getirdiler adamlar 92 puanla doguya atıyorlar.rehber öğretmenler 72 puanla izmire :) öğretmenlik kutsal derlerdi eskiden şimdilerde kötü meslek.

0|0
    0|0
  • Okumak da gerekli bence fazlasıyla.Okumadan iş bulmak için girişken ve fazlasıyla kendini geliştirmiş olmalısın .Basit işler için demiyorum tabiki..

0|0
    0|0
  • oku oku, okumadan bir halt olunmaz

0|0
    0|0
  • İş var önemli olan mutlu olabileceğin işi yapmak. İlk önce azla yetinmeyi öğrenmek.

0|0
    0|0
Yükleniyor...