Edebiyat dergisi çıkartacağız. Yazarlığına güvenen yazar arıyoruz?

Evet, doğru duydunuz, edebiyat dergisi çıkartacağız. :) Sizde bizim aramızda bulanmak istiyorsanız ve iyi bir yazarsanız daha ne demeye bekliyorsunuz. Dergimizin ilk sayısı olacak, ilk deneyimimiz. Artık günümüzde bloglar falan var diyorsanız, onlar bizi sarmıyor. Hem, benim en büyük isteklerimden birisi dergi çıkarmak. :)

Güncellemeler:
Hani neredesiniz?
Edebiyata karşı neden ilgi bu kadar az? Başka bir konu açsam, dolurşursunuz hemen. :)

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Nasıl olcak ki

0|0
    0|0
    • Güzel soru. :) Önce derginin kapağını, ismini v. s belirleyeceğiz. Artık bir WhatsApp gurubu kurarız. Daha sonra ise, şiirler, denemeler, eleştiriler, makaleler falan yazacağız, dağılım yaparız aramızda. Dergi çıkarmak zaten çok sorun değil, önemli olan içini doldurmak.

• Bulursunuz inşallah birilerini ben hiç beceremem yazmayı istemiyorum da zaten sadece merak ettim nasıl yapacağınızı 😊

• İnşaAllah buluruz. :)

En İyi Erkek Görüşü

• ben varım isterseniz.

0|0
    0|0
    • İsterseniz WhatsApp'dan iletişime geçelim.

Kızlar Ne Diyor 1

• hmmm :) ne hakkinda yazilar istersiniz?

0|0
    0|0
    • Onlara daha karar vermedik. :) Önce bir yazar arkadaşlarımızı toplayalım, içeriğini hep beraber konuşuruz. WhatsApp üzerinden iletişime geçeriz, grup kuracağız. Sen dilersen yarın müsait bir zamanında, daha önceden yazdığın şiir, deneme gibi yazı türlerinden bir tanesini bana iletirsen sevinirim.

• peki cok tesekkür ederiim:) ben cok eskiden bundan 5 sene evvel bir şiir yazmistim gurbetle ilgili hatta bazi arkdslar aglamisti 😄 bu tür seyler olur mu?

• Bana göndereceğin şiir'in konusu pek fark etmez. Bir tane şiir, bir tanede deneme tarzı bir metin olursa sevinirim.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...