Hiç bir film/kitap karakteri öldü diye üzüldünüz mü?

Az önce şok geçirdim çat diye öldü karakter içim bir tuhaf oldu oldu mu size de böyle hiç ?

0|0
4633

En İyi Kız Görüşü

• Olmaz mı. Özellikle game of thrones izleyenler çok yaşamıştır o durumu^^

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Az önce çok kötü içim gitti otobüste. Bozkurtlar kitabını okurken. Çinliler 4 tane onbaşımıza 100-200 kişi saldırıyor. Ama merdivenle girmişlerdi onbaşılar içeriye ve kapıyı açıcaklardı savaşırken. en sonunda son 15-20 kişi kalmıştı bizimkiler yaşıyordu. Hepsi sıra sıra kapı mandalına koştu 3 tane sapa sağlam çok iyi ve güçlü olan onbaşlarımızı yaralı bir okçu sırtından vurarak öldürdü. İçim kanıyor. Atalarım ne savaş vermiş.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 45

• kesinlikle! titanik filminde Jack neden ölüyor?
    bunu hala kabullenemedim. Jack ölmemeliydi. Rose ile o gemiden el ele inmeliydiler :(
    güçlü kalamıyorummm :'(

1|0
    0|0
  • Kitap karakteri ölürse üzülürüm, kitap biterse daha çok üzülürüm bittikten sonra ki o boşluk cidden garip bir olay

0|0
    0|0
    • Aynen benim de az önce okuduğum kitabın karakteri öldü yazarı protesto edip bir süre okumucam😔

• Titanikteki leo ölünce hüngür hüngür aglamistim. rose A lanetler yagdirmistim, tabi o zaman yaşım küçüktü.:D

0|0
    0|0
  • Bırak üzülmeyi hüngür hüngür ağladım vallahi 😳😳 La Vita é Bella ( Hayat Güzeldir ) filminde ve Şeker Portakalı kitabında 😔

0|0
    0|0
  • Oohhhooo kitaplarda özellikle... hepsinde ayrı tasaaa.. film de de bir v for vendetta da başıma geldi.

0|0
    0|0
  • Time of the gypsies filminde, Azra'nın doğum yaparken ölümü beni çok etkilemişti

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Ferihanın. Annesi oldu diye cok uzulduydum bide esim diyoki kirtlar vadisinde çakır oldu diye cook uzulmus :)

0|0
    0|0
  • Şeref meselesinde yiğit öldüğü Zaman içimden bir şeyler kopmuştu :(

0|0
    0|0
  • Zebani romanındaki Marianne Engel karakteri öldüğü için ağladığımı bilirim :)

0|0
    0|0
  • Kitap karakterleriyle duygusal bağ kurmak saçmaysa ben saçmalığın kralıyım :/ Ağladığımı bilirim ya.

0|0
    0|0
  • Doktorlarda'ki Burak ölünce 2 gün ağlamıştım :((

0|0
    0|0
  • Ziril ziril agladim bile

0|0
    0|0
  • ağladım bile

0|0
    0|0
  • Çoğu kitapta bana bu oluyor sanki Baş karakter benmişim gibi oturup uzun süre ağladığımı bilirim :)

0|0
    0|0
  • oturrum bir gün boyunca aglarım valla öldü diye film kitap farketmiyor sevdigim karakter ölürse sanki gerçekmis gibi aglarim hüngür hüngür

0|0
    0|0
  • Üzülürüm ağlarım hatta

0|0
    0|0
  • Evet hatta baya hüngür hüngür ağlamıştım

0|0
    0|0
  • hüngür hüngür ağladım ya üzülmek ne kelime

0|0
    0|0
  • Tinanic ilk izledigimde jack in olumune aglamistim kitaplarda fazla olmadi uzuldugum 😄

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    25

Erkekler Ne Diyor 32

• Arka sokaklar'da Aylini çok severim bir bölümde vurulmustu hastaneye kaldırıldı gözlerim doldu ağlayacaktım nerderse ama ölmedi çok şükür. :D

0|0
    0|0
  • harry potter de prof. dumbledore öldü diye günlerce ağlamıştım

0|0
    0|0
  • Kitap okurken üzülmüştüm çok ama 1 kere...

0|0
    0|0
  • Eroinle Dans kitabında 'Dünyanın' ölümüne çok üzülmüştüm.. Troy filminde de Prens Hector'un ölümüne çok üzülmüştüm yani neredeyse ağlayacaktım.. Aynı zamanda yazılışını tam bilmiorm ama Brad Pitt'in canlandırdığı Aschilles'in de ölmesine çok üzülmüştüm

0|0
    0|0
  • Olmazmııııı Will kesınlıkle olmemelıydı :(

0|0
    0|0
  • Hayır üzülmedim

0|0
    0|0
  • Hic uzulmedim

0|0
    0|0
  • hayıR =)

0|0
    0|0
  • Harry Potter serisini izliyordum geçen. Dumbledore nasil ölür dedim. Son iki seriyi de izleyince iyiki ölmüş dedim :)

0|0
    0|0
  • 5 yaşındayken ibonun vurulma sahnesine oturup ağlamıştım adam öldü diye la :D

0|0
    0|0
  • Prison Break dizisinde Michael'ın ölmesi ben fena üzmüştü. Hele o sonda çektiği videoyu izlerken çok kötü olmuştum.

0|0
    0|0
  • albus dumbledore öldüğünde o kuleden düşerken ağlamştım ve moralim bozulmuştu çünkü beni çok sert şaşırtmş durumlardan biriydi.

0|0
    0|0
  • Çok oldu o mesela adaletin peşinde filminde gerar butler kötü kazanmasın diye her şeyi yaptı mesaj verdi ama kötü kazandı kendisi öldü. Leonardo di caprioyu sorma zaten her filmin sonunda ölüyor :D

0|0
    0|0
  • Her ne kadar olüp ölmediğini net oalrak bilmesek de ; Jon Snow

0|0
    0|0
  • bihtere üzülmüştüm :S

0|0
    0|0
  • Naruto Shippuden'den Asuma ve Jiraiya öldüğü zaman ağlamıştım 😭

0|0
    0|0
  • Ned Stark ölünce çok etkilenmiştim be. :/

0|0
    0|0
  • O değilde Memati ölünce çok üzülmüştüm...

1|0
    0|0
  • Paul walker öldüğünde üzülmüştüm biraz ;)

0|0
    0|0
  • Evet oguz atay olric.)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12
Yükleniyor...