Piyano kaydım nasıl olmuş?

Arkadaşlar yeni piyano kaydı aldım nasıl olmuş?
Umarım beğenirsiniz.

https://soundcloud.com/user-102487588/sets/new-2

• Güzel
    44% (47)44% (30)44% (77)Oy Ver
  • Kötü
    13% (14)22% (15)16% (29)Oy Ver
  • Daha iyi olabilirdi
    43% (47)34% (23)40% (70)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
arkadaşlar nota kaçmaları ve aksamalar sağ bileğimin çatlaklığı yüzünden zamanla onlarıda gidereceğim yakında yeni kayıtlarıda kayıt edip burada paylaşacağım yorumda bulunan ve dinleyen herkese çok teşekkür ederim :)

0|0
43|16

En İyi Kız Görüşü

• Daha acemisin sanırım Daha çok uzun bir yolun var kendini geliştirmen için Ritimlerin biraz aksıyor sanki.. özellikle sağ elinde Ama pratik yaparak geliştirebilirsin onu da
    Yeteneğin var maşAllah > > Bu yolda devam :)
    Kolay gelsin :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 42

Erkekler Ne Diyor 16

• ben beğendim banada öğretsene :D

0|0
    0|0
  • Harika olmus dostum.

0|1
    0|0
  • Daha iyi olabilirdi.

0|0
    0|0
  • Hay mk yhaaaaa😂😂😂😂 başka bir bilgisayardan çalıp kaydetmiş gavat😂😂😂😂😂 bari düzgün bir hıparlör kullanaydın da belli olmayaydı

0|0
    0|0
  • çoh hojtır

0|0
    0|0
  • Genel olarak güzel ama daha iyi olabilirdi. 85 ve 148. saniyelerdeki geçişlerin çok güzel beklemeleri çok doğru yakalamışsın. 29. 37. 41 ve 70. saniyelerde bariz hatalar var. bu partı en az 50 kez daha çalman senin yarına olacaktır.

0|0
    0|0
  • dijital piyano sanırım, bu yüzden tuşesi ve duygusu yetersiz geliyor bana

0|0
    0|0
  • Ben çok beğendim açıocası

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Ritm çok aksıyor. Reflexler yavaş yavaş gelişicek tabi.10 uzerinden 5 diyelim

0|0
    0|0
  • Piyano ile alakam malesef

0|0
    0|0
  • İyi olmuş

0|0
    0|0
  • Hehe içim fesat :D

0|0
    0|0
  • dinlemek isterdim, sayfa açılmıyor, benimde gitar kayıtlarım var ama sönük

0|0
    0|0
  • Yolun uzun daha. Ne kadar süredir çalıyorsun?

0|0
    0|0
    • 1.5 sene oldu başlayalı :)

• Rica ederim başarılar. Bak sana pek bilinmeyen bir yöntem anlatayım parmaklarını daha hızlı gerekli nota ile buluşturmak ve metne akıcı bir şekilde hakim olmak için; Eline iki farklı renkte kalem al , iki de boş kağıt. İki kağıda da birbirinden farklı kelimeleri aynı zamanda yazmaya çalış. İlk başlarda zor olacak ama , biraz kasıp çalışınca notaları kafanda ikiye daha kolay bölebildiğini fark edeceksin.

• Genelde ritim aksamaları sağ bileğim çatlak tam üstüne gidemiyorum onun tedavi görüyorum o yüzden pek zorlayamıyom :)

• Evanescene vay be

0|0
    0|0
Yükleniyor...