Apollo 18 ve 51. bölge hakkında düşünceleriniz neler?

apollo 17 den sonra apollo 18 görevinin iptal edilmesi bütçe kesintisiymiş bence kesinlikle yalan ay'da birşeyler döndüğü belliydi 3 astronot öldü ve cesetleri bulunamadı ve 51. bölgede ne oldugu belli değil siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? ABD'nin bütçe açığıyla 18. apollo görevini iptal etmesi saçma geldi

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• 51. bölgeyi çok merak ediyorum. Keşke bir sinek olsam orayı gezsem ya :D
    Uzaylı ları eğittikleri ve dünyanı yeni dünya düzenine ayarlamak ıcın eğittiklerini. Frekans ayarlayıp konustuklarını falan söylüyorlar.

2|0
    0|0
    • hala şu ruhi zımbırtısını izliyorum bu adam bence çok sorunlu bütün seri katilleri anlatırken kesmeli biçmeli sesler kullanmış şu an bilinç altım normal değil. Hayatımın en suçlu gününü yaşıyorum

• Sen izleme bence artık :D ben kactım ^^

En İyi Kız Görüşü

• Orası gizli tutulduğuna göre bence daha insanlığın hazır olmadığı uzaylı gibi şeyleri araştırıyorlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 51. Ci bölgede uzay araçlarını inceleyip test ediyorlar bununla ilgili birçok belgesel bulabilirsin youtube den 👍 40 km den fazla yaklaşamazsın 51. ci bölgeye imha ederler seni nevadada bir yer çolun ortasında

2|0
    0|0
    • yaklaşmayada niyetim yok zaten :D hahahahha

• Hatta 51. nci bölgede çalışıp emekli olan biri anlattı butun olanları ölmeden önce bir belgeselde fotolarla kanıtladı uzaylıları 2 turu varmış birine çoban diyorlar onlar daha cana yakın zararsız bir diğer turde sürü👍

• Ayrica astral seyahat ile veya cin gonderip bilgi alamiyoruz. O boyutta da korumalari var. Bir gun gideceğim insallah. d

0|0
    0|0
  • Fazla merak iyi degil

0|0
    0|0
  • Hey seni lanet olasi fedaral gizlilik diye birswy duydun mu

0|0
    0|0
    • evet duydum. NASA'nın bu sorudan sonra gelip bana açıklamasını beklemiyorum elbette farklı görüşler okumak istiyorum. Bunu akıl edebilirsin herhalde

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...