Izdivaç programları hakkında düşünceleriniz neler?

bu izdivaç programları hakkında ne düşünüyorsunuz bence çok gereksiz kimin nesi bilmeyen kişiler evlilik peşinde koşuyolar 70 yaşında adam elektirik alamadım diyor sizin düşünceniz nedir

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• çok saçma bazen boş boş nabıyo bunlar yaa diye bakarken kendimi izlerken buluyorum,kendimden soğuyorum

0|0
    0|0
    • senin drum kötü :D

• bigün sende kendini nabiyo bunlar derken izliyo bulabilirsin,enterasan çarpık ilişkiler kavgalar çıkıyo yalnız eğlencelide oluyolar :D :D

• :D :D o zaman eğlenmene bak boşver gitsin

Kızlar Ne Diyor 9

• gençleri öldüresim geliyor; ama tamamen karşı değilim.

0|0
    0|0
  • Herkes kendi reklamını yapmaya çıkıyor. Bi bakıyorsun kadının biri diyor ki "bana sahip çıksın başka hiç bir şey istemiyorum" talip geliyor "elektrik alamadım" be kadın sen buraya ağlaya sızlaya gelmedin mi sana sahip çıkacak adam bulmuşsun daha ne? Paradoks.

0|0
    0|0
  • 70 yaşında ki dede yaşadığına şükretsin bir de beğenmiyorlar ya.

çok gereksiz program ya orada kadınların çoğu 'zor' kadın. tabi zor

0|0
    0|1
  • Oturup haline şükredeceğine,ailesiyle ilgileneceğine boş boş işlerle uğraşıyorlar.

0|0
    0|0
  • yiğitle evlendim evlendm buyıl baktım olmuo seneye bnde katlıcam.. onaylıorm, destekliorm, cok begenerek izliorm

0|0
    0|0
  • bence cem yılmazı geçtiler. artık cem yılmazın izleyicileri esra erola gidiyor:)onu izlemeye çok komik

0|0
    0|0
  • Hepsi şaka.

0|0
    0|0
  • Trafoları patlasın.

0|0
    1|0
  • Oynayıp eğlensinler.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• gereksiz kalabalığı piyasadan çekiyor, taaaa iyi.

0|0
    0|0
  • kopuyorum ben onları izlerken yaşlı yaşlı adamlar gangam style oynuyo :) ahahaahaa

0|0
    0|0
  • Hayatımda öyle saçma program görmedim..

0|0
    0|0
    • saçmaya razıyım gereksiz ya fuzuli işler

• Onların bir çoğu parayla gelen yevmiyeciler katılanlar bilgin olsun..

• karşı değilimn ne istediğini bilen insanların gitmesi gereken bir yer , bende okulum bittikten sonra katılmayı düşünüyorum.

Çünkü izmirden müzikle de uğraşan üniversite mezunu birini istiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...