Karakalem resim yapmayı seven varmı ?

Karakalem resim yapmayı seven varmı ?

Yapmış olduğum bi kaç çalışmayı paylaştım,

sizlerde yaptıgınız çalışmaları paylaşırmısınız?

link

link

link

link

link

link

link

Güncellemeler:
Ufak bi yemek molası :) paylasımları beklıyorum arkadaslar tesekkur ederım saygılar sevgıler...

0|0
31|25

En İyi Kız Görüşü

• Ben karakalem resim yapmaya calisiyorum ama fazla basarili degilim. Manzara resimlerim cok begenilir. Tuval üstünde çalışmak daha eğlenceli geliyo :)

0|1
    0|0
    • :-) resime meyilli olman guzel

• En son yıldızlı geceleri yaptim 3 gün sabah aksam deli gibi boyadim :D sabir isi resim :)

• Elbette

seyirden sonra ince dokunuslarla rutuslara baslayıp

sonuca uzaktan bakmak o çalısmaya hosuma gidıyo :-)

Kızlar Ne Diyor 30

• sondan ikinci resmi çok beğendim. bende çizerim ama senin kadar güzel olmuyor ufak tefek şeyler.

0|1
    0|0
    • Tesekkur ederim :-)

Görmek isterdim calısmanı

• malesef nerede olduğunu bilmiyorum önceden yapıyordum. bi tanesi okulda karikatür yarışmada 2. seçimişti <3

• Resim konusunda pek yeteneğim olduğunu söylenemez.

Yalnız karakalemden ziyade, kömür kalem ile çizimler yapmıştık. Bir hayli keyif almıştım.

0|2
    0|0
  • Çok severim, hayatta yaparken en mutlu olduğum şeydir resim..İşte... link Bu bir tanesi, yorumunu merak ediyorum..

0|1
    0|0
    • Tebrik ediyorum,guzel olmus

fotografik hafızayı kagida yansıtmak guzel degilmi?

• Çookkk :)

• eline saglık sondan 2 tane cok güzel devamını bekleriz bende cizmisim ama 4 veya 5 tane baktımda defterimi bulamadım çekcem yoksaa :))

0|1
    0|0
  • güzel olmuş, eline sağlık. bir yer bakarak mı yoksa akıldan mı çizdin acaba? genelde bakarak çizerim ben. benim de resmim iyidir ama ben renkli çiziyorum. karakalemi seviyorum ama ışık, gölgeyi şimdilik pek beceremiyorum, karakalem yapmaya yeni başladım.

0|1
    0|0
  • link , link , link cok severım karakalem calısmalarını. dedem hobi olarak yapıyor bende onunla beraber birseyler yapmaya calısıyorum

0|0
    0|0
  • kara kalemde çook başarılıyım link buna benzer yapıyorum*bunu ben yapmamışım

0|1
    0|0
  • Benim karikatür defterim var ama şimdi onu hiç çıkartasım yok. Bir ara üşenmezsem, yüklerim.

0|1
    0|0
  • Ben çiziyorum çokça amatörüm hesabımda var... Sizinkileri açamadım ama bakarım akşam...

0|1
    0|0
  • aslında ben harika çizerim bak link şlajsldşjaşlsdj :D

yakın arkadaşım var şunları çizen link link link link link link link link bana yetişmeye çalışıyo ama başaramaz aşlksdşlad :D

0|0
    1|1
  • Resim yeteneğim çöp adam seviyesinde maalesef:( Bu arada resimlerini çok beğendim yeteneklisin başarılar:)

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim :)

herkesın farklı alanlarda yetenegı var keşfedebılene ne mutlu umarım sizde keşfedersınız yeteneğinizi :)

• belki de:) çok geç olmadan keşfederim umarım:)

• :) inş keşfedersın

bu yetenekle yetenek sızsınıze katıldıgımda 4 dakıkaya sığmaz çalışman dıye elemıslerdı :)

• yetenek olsa cizerdim

1|2
    0|0
  • yapamıyorum ama çok beğeniiyorum

0|1
    0|0
  • çok severdim hatta çok güzel çalışmalarım olmuştu (annem sağolsun çöpe gitti) ama artık vakit ayırmıyorum...

0|1
    0|0
    • bıraz kötü olmus cunku emek verıyorsun

bence devam etmelısın fırsat buldugunda ınsanın farklı bı alana yonelmesı kendısı ıcın guzel uğraş

• inşaallah... Allah yolunu açık eylesin.. :)

• amın cumlemızın ınsAllah :)

• 3,6,7 harika olmus cok begendim..

Eskiden resim cizmeyi cok sever ve gayet iyi basarirdim. Artik karakalem elime almaz oldum.. Sanirim baya paslandim :-)

0|1
    0|0
    • yo bende uzun zamandan sonra dün aldım elıme kalemı resim için arkadasımın sevgilisini çizicem Sevgililer günü hediyesi için ,eğer o yetenek varsa paslanmaz ben paslanmamışım mesela gayet güzel oldu :)

• becerebldiğim tek resim dalı...

çok severim :)

0|1
    0|1
  • keşke yapabilsem:)

0|1
    0|0
  • uğraşacak vaktim yok ne yazıkki

0|1
    0|0
  • karakalem severim ama yapamam. seninkiler de güzelmiş eline sağlık.

0|1
    0|0
  • seviyorum ama yapamiyorum:D

0|1
    0|0
  • bende cızıyorum ama senınkı kadar ıyı olmaazz

0|1
    0|0
  • nü ciziyorum, tövbe ettim artikin.

0|1
    0|0
  • severim yapmaya da çalışırım sonuç mu hüsran.

0|1
    0|0
    • :) olsun denemek te güzel

• sonra bi link atarım ben :D

• :) pekı, görmek isterım

• iyi olmus.ciziyorum ama taramadım.

0|1
    0|0
    • tarattıgın zaman görmek isterım çalışmaların bı kacını tesekkur ederım

• ben seviyorumda link veremiyorum seviyem 3 te

0|1
    0|0
    • genelde ne üzerine çalışmalar yapıyorsunuz?

• afiyet olsun :D

• tesekkur ederım :) geldım şimdi diğer soruyu sorayım :)

• Çizmeyi çok severim ,6.linktekini beğendim..

0|1
    0|0
  • Öğrenciliğimi hatırladım :) Derslerde erotik kadın resimleri çizerdim hep. Duruyorlar odamda. Şimdi vaktim olmuyor.

0|0
    0|0
  • güzel sanatlara öğrenci hazırlıyorumm

çizimlerin fena değil ama geliştirmen gerekiyorr kendini

Buarada ne cok cizen varmışş :) çöp adam cizen de kendini cizenden saymışş :))

0|0
    0|0
  • Öyle bi yeteneğim yok ama senin çizimlerin güzel olmuş

0|1
    0|0
  • Bende yapıyorum birkaç senedir ama bu tarz değil.

Genelde vahşi hayvanlar.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• bunlar da benden :

link

link

link

link

link

link

link

link

link

İyi çalışmalar :)

0|1
    0|0
  • Ben çizmeyi seviyorum. şimdi çizmiyorum ama.. lisedeyken resim dersi aldım. yeteneklisin falan seni resim koluna alalım falan demişti öğretmen ama olmadı... birkaç suluboya çalışması falanda yaptım, çokta güzel olmuştu.. öğretmen buna el koyuyorum sergileyeceğim dedi aldı.. geri isterim dedim ama geride alamadım.. üni yıllarında çizmeye zamanım olmadı. şimdi ise zamanım var hatta yeniden başlamak için malzeme bile aldım ama bir köşede duruyor. bir türlü elimi atıpta başlayamadım.. lise yıllarında yaptığım bir kaç çalışmayı hala saklarım ama nerede olduklarını şuan hatırlamıyorum.. elime geçerse yüklerim..

0|1
    0|0
  • Ben Resim öğretmenliği istiyordum. 4 yıl Güzel sanatlara hazırlandım. Lise bitiminde Ankara Gazi'de sınava girdim 40 kişi alacaklardı 110 kişi girdi sınava, olmadı. Malatya İnönü'de girdim 900 kişi girmişti 30 kişi aldılar.

Bakma beni almadıklarına çok iyiyimdir ama şimdi sadece hobi olarak yapıyorum

Paylaşamıyorum Puanınız az diyor

1|1
    0|0
  • Bunlarda benim çalışmalarımdan bazıları :)

link

link

link

0|1
    0|0
    • gayet guzel çalışmalar eline sağlık tesekkur ederım paylastıgın ıcın :)

• Rica ederim kardeşim. :) Seninkilerde çok başarılı :) Yeteneklisin. Devamını dilerim başarılarının :)

• tesekkur ederım :) başarılar dılerım hayatının her alanında kardesım

• Seviyorum ama çok içimden gelince çizebiliyorum

0|1
    0|0
  • Ben çok seviyorum hep yapmak istemişimdir ama yetenekli değilim ya da hiç eğitim alma imkanım olmadı diyelim, çizebilmek isterdim..

0|1
    0|0
  • Çok profesyonel olmamakla birlikte güzel çizmişsin,sadece kalemi çok keskin ve basık kullandığın gözüme çarptı daha hafif uçlu kalemlerle çalışırsan daha iyi sonuç alırsın,keskin olanları gözde kullanman gerekir bende severim

0|1
    0|0
  • çizimlerin güzel ama sanırım bi eğitim almamışsın en sonuncusu en güzeli ama pesfektiğin zayıf ki bu da hiç sorun değil zamanla düzelir...

0|1
    0|0
  • Yeteneğim olsa bırakmamda yok işte :)

0|1
    0|0
  • karakalem resimlerin hayranıyım.senin yaptıkların da gerçekten güzel görünüyor.Ayrı bir yetenek işi bu malesef bu yetenek bende yok.

0|1
    0|0
  • ben daha çok digital paintingle ılgılenıyorum tablet bılgısayarlarda çizim yapıyorum buyrunuz =) link

0|1
    0|0
  • link

harika olmuş

0|1
    0|0
  • Evet çok severim her boş vaktimde bir kağıt karalarım :)

En çokta doğa ve araba çizmeye bayılırım ve yarım saat önce bıraktım bir audi q7 çizdim :)

0|1
    0|0
  • Genellikle silah resimleri çizmeyi çok severim

0|1
    0|0
  • Sadece teknik resim çizebiliyorum :s

0|1
    0|0
  • boş vakitlerim de çizerim fakat amatörüm.

0|1
    0|0
  • Süper yapıyorsun dostum... Ben Seviyorum ama sadece insan yüzü falan yapabiliyorum :))

0|1
    0|0
  • cok güzel olmuslar, bende böyle ciziyorum, yetenek var sende ki gibi ;)

0|1
    0|0
  • benim kuzi bir kara kalem çalışma yapar aklın durur

0|1
    0|0
    • vay görmek ısterdım paylasman mumkunmu ?

• bildigim mi var normal sayfasından ben foto beyendim onları koydum

ben en güzel cin ali ciserdim :)

• :) ama hakkatten canı gonulden tebrık ederım

özellıkle su link mukemmel olmus işte bakmak görmek ve fotogtafık hafızayla şaheser çıkarmak buna denır bravo

• ben bayılırımm makina ressamlığı var zaten D:

0|1
    0|0
    • Vay okumak ısteyıpte kısmet olmayan meslegım :)

lisede hep tost ısmarlardı teknık resım dersınde arkadaslar :))

bi çizim ardından bi çizim daha

hatta bı gun cnc tezgahında satranç taşları yapılacaktı onların çizimini yaptım şablon olarak

harıka bı çalışma oldu

daha sonra bi Türkiye harıtası çıkardık yıne şablona oda fevkaladenın fevkınde oldu ;)

• köreldik ama üstüne gitmeyince :d

• yok beya öyle gibi hissedıyosun da elıne alınca kalemı hala yeşermiş vazıyette oldugunu görüyorsun :))

• gençken yapardım. hey gidi günler hey :)

0|1
    1|0
  • pek yeteneğin yok dostum

0|1
    0|1
  • Evet severim. Ancak yaptıklarımı paylaşma konusuna sıcak değilim.

0|0
    0|0
  • Serbest bir çizim tarzım vardır. Çöp adamın yanına mona lisa'yı yakıştıracak kadar :)

0|0
    0|0
  • kim bu kadın çokmu üzdü seni hep bunu çizdin :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...