Arkadaşlr bi bakar mısınız....

arkadaşlr bi bakar mısınız... sevdiğimle aramz bozuk sürekli aynı şeylerden tartışmka yüzünden nette bi site gördüm 72 liraya bi ktap gönderiyo ve ilişkinin fdüzelceni garanti ediyo almalımıyım sizceee

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• saçmalama ya sizin ilişkinizdeki özel durumları bilmeyen birinin yazdığı bir kitaba 72 lira gibi (seni bilmem de benim için az para değil) bir para ödeyip ilişkinizin düzeleceğini garanti altına mı alacağını sanıyorsun

0|0
    0|0
    • bilinç altı teknikleri falan varmş ve alanların yorumları olumlu. iyi para ama onu kazancsksam değer

• kazanacaksan değsin de ya bi işe yaramazsa 72 lira boşa mı gidecek hatta ilişkinizin daha kötüye gitmesine sebep olursa 72 liraya ilişkini tamamen mi bitireceksin zaten sanal ortam da bu tarz şunu alın ... garanti tarzı reklamlara güvenme bi arkadaşın falan tavsiye etmişse ona güven

Erkekler Ne Diyor 8

• pek çok kişisel gelişim kitabı gibi bunların çoğu da para kazanmak için yazılmış kitaplar.

İlişkide sorun sende olmayabilir, sevgilinde olabilir. O zaman bu kitap işe yarar mı? olmayan sorunu mu çözmeye çalışacaksın? :)

0|0
    0|0
    • sorunları sıraayaym sen cevap ver sürekli başkalarına yakıştırma 5 dk mesaj atmayınca 100 kez raama hakaret annesine kötü söz hat onda mı

• cümlenden hiçbirşey anlamadım. 2. kez de okumadım anlamak için. noktalama işaretleri bu sorunları gidermek için var hatırlatırım ;)

• Olay sizde bitiyor arkadaş , birşeyleri düzeltmeye niyetiniz varsa şu yada bu şekilde düzeltirsiniz. Haa! kitap bazı taktikler verebilir ama , siz olumsuzsanız eğer kitap mitap hava gazı.

0|0
    0|0
  • 72 liraya kitap gönderiyorsa kesin düzelir. vizite 50 tl yazan duvarlar var 70 liraya torpil bile olur:D

0|0
    0|0
  • soruya bak bir de kategoriye bak :) Arkadaş hepimiz geçtik bu dönemlerden bazı şeyleri anlayabiliyorum ama bu kadar da olmaz ya pes :) Ne içiyor bu gençlik Allah aşkına ben de istiyorum :)

0|0
    0|0
  • al dene faydası olabilir neden olmasın faydası olmazsada en azında bir kitap okumuş olursun.

0|0
    0|0
  • yazık la valla...

0|0
    0|0
  • hi ç zannetmem o fiayata kitap mı olurmuş

0|0
    0|0
  • 5 kavanoz balın 100 lira olmasından bile daha saçma bu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Gülen smiley yapıyorum sana :))

0|0
    0|0
  • Paran bolsa al ama düzelmeyebilir de.

0|0
    0|0
  • al bence..

0|0
    0|0