Azerbaycan hakkında düşünceleriniz?

Merhaba arkadaşlar benim Azerbaycandan çok arkadaşım var,arkadaşlarımla konuşurken çoğu Türkçe biliyor,ve Türk dizilerini izliyorlar ve Azeri değil Azerbaycan Türküyüz diyorlar.Peki siz ne düşünüyorsunuz bu ülke ve insanları hakkında.

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• uzun yıllar bakü de çalıştım. yeni nesil 30 yaş altı güzel türkçe konuşuyor. sürekli türk televizyonu seyrediyorlar. güleryüzlü insanlar. ama şunu söyleyim kadınları erkeklerden daha dürüst. daha mert. erkekler biraz çalışma konusunda gevşek. rahat para peşinde. kadına çok yükleniyorlar. kadınlar ise azimli. sadıktır. erkeklerde sadakat yok ama kadınlar çok sadık.

genelde iyi insanlar. yoklukla mücadele ediyorlar. çok zengin ve çok fakir var. ortası yok. normal halk çok fakirlik çekiyor. koskoca hastanede başhekim yardımcısı 400$ maaş alırken ben 5000 alıyordum. gerisini siz düşünün. bir azeri arkadaşım askerlik şubesinde memurdu. 150 $ maaş alıyordu ama kaşldığı köhne evin kirası 250 $ karı koca herkes çalışıyor. çok zor yaşamları. bu nedenle oradakiler hep bu tarafa gelme hevesinde. hep yokluğun verdiği zorunluluk. ya değilse kimse vatanını terketmez. bir kız buradan giden türk genci ile yakınlaşıp evlenme hayali kurunca bizimkiler yanlış anlıyor kızı yanlış değerlendiriyor. kız azgınlığından değil yokluktan çare aradığından

1|1
    0|0
    • Doğru söylüyorsun aslında Azerbaycanlı erkekleri ben de sevmiyorum.

• doğru

• bir örnek vereyim. merkezde bir apartmanda kalıyorum. aylık 750 $ kira ödüyorum. ayrıca aidat. kapıcı şerefsizi suyu keser aç suyu deyince hemen elni açar " ikram" der. extra para ister. elektriği keser ikram ister. para yolmak için mutlak bir üçkağıt yapar.evimi temizletmek için bir kadın tuttum. kendisi az önce bahsettiğim askeriyede memur. maaş yetmiyor temizlik yapıyor. aylık maaş veriyordum. işi sadece evi temizlemek. allah razı olsun tek olduğumdan yemek falan da yapar çamaşırımıda yıkard

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 6

• valla gürcistan kadar kolay değil gitmesi bildiğim kadarıyla vize var. zor yani zahmetli

0|0
    0|0
    • Bende gitmek istiyorum da vizeden dolayı gidemiyorum.

• Dostlarımız ve kardeşlerimizdir hepsi.

1|0
    0|0
  • Azeri kızları güzel oluyor diye biliyorum.Gerisiyle ilgilenmiyorum.

Heteroseksüelim.

1|0
    0|0
  • türkiyenin bir ilçesi gibi

0|0
    0|0
  • BENCE ÇOK SICAK İNSANLAR :)

0|0
    0|0
  • Dünya üzerinde bizle etkileşimde bulunup da, bize düşman olmayan birkaç ülkeden biri..

0|0
    0|0
Yükleniyor...