Sevgilimle değişik yerleri gezmek beraber vakit geçirmek istiyoruz

arkadaşlar sevgilimle gezi programı yapıyoruz. elmadağa gideceğiz. sonra konya ve eskişehire ankaradayız :)) değişik ve aynı gün içerisinde gidebileceğimiz yerler önerir misiniz?

Güncellemeler:
beyninde örümcek besliyenler için açıklama: aynı gün içinde demek hepsi aynı günde olacak demek değil, Allahın tek bi günü kalmadı .. günü birlik geziler planlıyoruz farklı günlerde

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ankaradan günü birlik safranboluya gidebilirsiniz gerçekten çok güzel görülmesi gereken yerler var.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• elmadağ konya eskişehir aynı gün nasıl olacak anlamadım ha diyosanki 24 saat için konuştum o zaman tamam :)

0|0
    1|0
  • konya ve eskişehir iki farklı tarafta.. nasıl aynı gün içinde gidip gezebilirsiniz ki?

0|0
    1|0
    • bu kadar örümcek ağı var beyninde farklı günlerde günü birlik gidicez

• size yardımcı olmak için soru soran birine çok ters bir şekilde yanıt vermişsiniz.. bu oldukça nahoş bir tutum, değiştirmenizi öneririm ancak elbette önerimi dikkate almak zorunda değilsiniz.. sorunun amacı tek bir günde mi gidilecek yoksa farklı günlerde mi farklı günlerdeyse toplamda kaç günlük bir süre düşünmeliyiz gibi sorulara yanıt bulmak idi buna göre de önerilerde bulunabilirdik.. ama kaba yanıtınız insanda yardımcı olma isteğini yok ediyor.. iyi tatiller..

• aynı gun ıcerısınde bu kadar yer gezebılrsenz ve tadını cıkarabılırsenz helal olsun sıze derım napıosun ışın makınesıyle mı seyeyhat edıyorsunz

0|0
    2|0
    • beynindeki örümcekleri temizlet

• bu asabiyet ve negatif tutumun kaynağı ergenlik olmalı..

• haklısın arkadasım soru sormayı bılmeyen cahıl sonra da gelmıs mılletı fırcalıyor

• beynimizdeki örümceğe laf edene kadar önce yazdıklarına bak bi oku düzgünce tabi kendi yazdığını anlayabilirsen

0|0
    0|0
  • Efes'e gitmediysen tavsiye ederim. Çevrede de gezilecek çok güzel yerler var

0|0
    0|0
  • abanta uğrayın maşukiyede olur

0|0
    0|0
  • Şuan en iyisi Erzurum...

0|0
    0|0
  • kız kulesi

0|0
    0|0
  • güney afrika mükemmel :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Eskişehir'e benden selam edin bir gün geleceğim...

0|0
    0|0
Yükleniyor...