Partilerin il başkanları maaş alıyorlar mı, Ne kadar alıyorlar, var mı bilginiz?

Partilerin il başkanları maaş alıyorlar mı, Ne kadar alıyorlar, var mı bilginiz?

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• oldukça yüklü bir maaş alıyorlardır diye tahmin ediyorum çünkü konuya şu açıdan bakmak lazm : 70 milyonda 81 kişi oluyor il başkanı :)

0|0
    0|0
    • walla bişey almıyoruz diyorlar, chp yi örnek veriyorum:)

• türkiyenin muhalefetinde iş yokki zaten hükümet desen amerikan ajanı nereye gidiyor bu ülke hiç bilmiyorum :)

• Dert etme tuğçe, kapı gibi kömünistler var:)) Ya bir umudumuz kılıçdaroğluydu ama o da bir sürtük çıktı:D

Kızlar Ne Diyor 1

• parti başkanı olman için zengin olman gerekiyor zaten

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• resmi olarak 4-5 civarındadır + göreve gittiklerinde yol harcırahı alırlar ama emin olun bırakın il başkanını ilçe başkanı da değil ilçe meclis üyesi bile bu paralara tenezzül etmezler çünkü zaten bunlar iş adamlarıdır yani esnaf-tüccar-avukat v. s v. s ki seçilene kadar parti içinde parti üyesi olarak hizmet etmesi gerekmektedir ki bu süre 5-10 yıl arası değişir bu süre içerisinde harcadıkları paranın haddi hesabı yoktur. Biraz araştırırsanız göreceksiniz ki bu adamlar zaten milyarlar-trilyonlarla oynarlar.

0|0
    0|0
  • Bu belki işine yarar

link

0|0
    0|0
  • Partıye göre değişir

0|0
    0|0
  • Büyük partilerin bırak il başkanlarını ilçe başkanları bile alıyor küçük partiler almıyor

0|0
    0|0
  • Yok öyle bişey. Ama dolaylı olarak menfaat temin etme söz konusu

0|0
    0|0
  • tabi ki almıyorlar. Ama menfaat felan ordan 3-5 götürüyorlardır belki.

0|0
    0|0
  • il başkanı maaş almaz belediye başkanı alır yoldaş :)

0|0
    0|0
  • 5.000 civari diye tahmin ediyorum komünist kardeş..

0|0
    0|0
  • alıyorlar tabi milletvekili maaşı kadar

0|0
    0|1
Yükleniyor...