Arkadaşlar sizce en iyi horonu neresi oynar :) ?

Aslında Karadenizliler içinde tartışılan bir durumki bence komikte bir durum horon bellidir Samsundan doğuya doğru oynanır polemik amaçlı değil fikirleriniz nelerdir horonu en iyi neresi oynar?:)

• Görele-Eynesil
    A seç
  • Şalpazarı (ağasar)
    B seç
  • Tonya
    C seç
  • Akçaabat
    D seç
  • Maçka
    E seç
  • Diğer
    F seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
35

En İyi Kız Görüşü

• D Akçaabat dedim aslında doğruyu söylemek gerekirse bilmiyorum sadece komşumuz Akçaabatli diye onu seçtim 🙊🙈😊😊

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Her yöreninki kendine güzel tabi ama figür estetik vs. olarak Akçaabat der susarım :)
    Akçaabat horonu, sıksarası, kozangeli.. Bunlar güzel görsel oyunlar. :)

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 4

• vallaha ben trabzonda dehşet oynandığını gördüm özellikle akçabata düğüne gitmiştik

0|1
    0|0
    • Trabzonun özellikle batı ilçelerinde Akçaabat Tonya Şalpazarı vs gibi ilçelerinde iyi oynanır doğrudur.

• fatsa bizim kafa ahahaha bak güldürdün var ya

• Ama itiraf edeyimki bende çok sevdiğim söylenemez ilçe olarak güzelde zamanında çok can yaktı çok can yakıldı fatsada kadir inanır hala devam ediyor gerçi aynı kafalarda işte istisna çıkıyo.

• en güzel horon kardeşlik horonudur

https://www.youtube.com/watch?v=9ZP9bPhQq8A

0|0
    0|0
    • Karadenizliler tulumdan soğudu bu hdp yüzünden ilk duyduğunda facede millet horondan soğuduk yazıyordu hopayıda az kaldı karadenizde boğulacak zaten karadenizden hopa gibi biryer çıksın çoğu karadenizli çok öfkeli hopaya karadeniz milliyetçilerin diyarıdır böyle oyunlara gelmez hopada aklını başına alacak inş.

• İşte sana göre bana göre değil gerçekten öyleyse sokmasınlar Karadenizliler gerçekten hain olanları sokmaz çünkü varsa öyle parti ya da hainliğide geç gerçekten ırkçı parti sokmasınlar ırkçılık kötü ama hainlik herşeyden kötü.

• hepsi ırkçı hdp dışında

• Daskırı

0|1
    0|0
  • Trabzon :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...