Güzel bir kitap önerebilir misiniz?

şöyle okurken bilgilendiren , sürükleyici akıcı bir kitap , eğitici bir kitap mümkünse roman.? önerebilir misinizi ?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• sherlock holmes ve sefiller çok iyi öneriler.sefiller dünyanın en iyi romanıdır bence.aşırı sürükler bilgi doludur aynı şekilde

ölü canlar da iyidir bu da sefiller gibi dönemin bozuk düzeni,zengin fakir,bir zamanın köylü şehirli halk ayrımı,insanların algısı ,alt üst tabaka ,üretim tarzlarına, insanların hayat kaygılarına kadar dönemlerini iyi yansıtır.

vadideki zambak iyidir Balzac ın.sürükleyici kitabın sonu fena ağlarsın

İsabelle değişiktir. şimdi ne olacak nedir ne değildir diye merak ettiriyo.aklıma gelen bunlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• panpa bende yeni başladım roman okumaya bi kitaba başladım adı sefiller hacı çok sefiller öyle böle değil açlıktan nefesleri kokuyo falan ...

0|0
    1|0
  • Montaigne - Denemeler

Emma Goldman - Dans edemeyeceksem bu benim devrimim değildir

Emma Goldman - Hayatımı yaşarken (Bu kendi anılarını anlattığı bir kitaptır, bir nevi roman isteğini yerine getirmiş olur.)

0|0
    0|0
  • budamı gol be..=) kitabı oku metin oktayın kaleminden ..dfsfd

0|0
    1|0
    • sen daha da aptalsın

• sende k bkma ..

• kusur bıraksaydın bakmazdımda :P bırakmadın ki

• Yazari tam hatirlamiyorum ama rus bi yazarin kitabini tavsiye ederim surekliyici ve enteresan bi kitap

UZAYDAN DENIZE

0|0
    0|0
  • Sherlock Holmes serisi seni Mars'a sürükler , haberin olmaz

0|1
    0|0
  • Ruh Adam (H.Nihâl ATSIZ)

0|0
    0|0
  • GAME OF THRONES serisi, George R.R Martin abimizin eşsiz kaleminden.

0|0
    0|0
  • ramses serisini okumadıysan tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • melekler ve şeytanlar

0|0
    0|0
  • walla bak smdı aklıma gelmedı

0|0
    0|0
  • mesela christian jacq ve dan brown kitapları

0|0
    0|0
  • M.Ali Polat - Başı Bozuk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kimse senden daha mükemmel değil adlı kitap. yazarını hatırlamıyorum araştır bi istersen. özgüven arttırıcıdır ;)

0|0
    0|0
  • Rizzoli&Isles serisin oku. Tess Gerritsen yazarı. bu yazarın diğer kitapları da çok süper. Tavsiye ederim:)

0|0
    0|0
  • ben bu aralar Atatürk'ün aşk hayatına feci halde sarmış durumdayım :) piyadaki bununla ilgili tüm kitapları hatmettim :)) tavsiye ederim çok ilginç gerçekler var :))

0|0
    0|0
  • elif safak ıskender

0|0
    0|0
Yükleniyor...