Anneniz 137 adet haftalık, 50 adet aylık karikatür derginizi atsa ne yaparsınız?

Birkaç ay önce başıma geldi. Maalesef annem, toz topluyor (!) gerekçesiyle hepsini badana zamanında atmış. Halbuki sağda solda dağınık durmamaları için güzel bir sepet bile almıştım. Sonrasında annemle ayrı, babamla ayrı kavga etmiş aylarca konuşmamıştım.

Sizinde böyle kıymet vererek, yıllarca toplayarak biriktirdiğiniz bir şeyinizi atsalar nasıl hisseder ne tepki verirdiniz?

0|1
1926

En İyi Erkek Görüşü

• Yok annem sorar hep atmadan önce bilir sonra hayatı boyunca söyleneceğimi :D

0|0
    0|0
    • O da sordum uyurken atayım mı diye diyor. Ben de hee demişim. Ulen ne bileyim neyi sorduğunu :(

• yok ben zaten uykumda sorulana cevap veririm ama sabah hatırlamam beni biliyor :D

En İyi Kız Görüşü

• Kurşun kalemlerimi attiya la benimki. 700küsur..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 25

• Dergilerini attığı gün sinirli sinirli sormuştun o gün aklıma geldi.

Kız hale kızgın mısın annene, boşver onlar kağıt parçası, elbet bende kızarım ama sonra neyse sağlık olsun derim.

Boşver. :)

0|0
    0|0
    • Yok tabii ki hala sinirli değilim de, aklıma geldi sorayım dedim terkar :)

• hmmm...
    açıkcası bu gibi durum başıma gelmedi
    hala şiir yazdıgım defterler bir poşet icerisinde dolapta durur
    annem atıcam bak diye homurdanıyor bazen ama
    olmaz diyorum:)
    onlar benim gençligim:)

0|0
    0|0
  • Maç biletlerim vardi poşet icerisinde. Uzun zamandir bulamamistim aklima geldi soruyu okuyunca hemen arayip soruyorum attilar mi yoksa? Tesekkurler aile faciasina neden oldugun icin :D

0|0
    0|0
  • Hiç biri annemin üzülmesine değmezdi. Fırsatın varken kıymetini bil. Sonra çok acı çekersin @Pentin

0|0
    0|0
  • Canı sağolsun annemin ben dahil her şeyi atmayı hakkı ver çok özledim ben annemi 😔

0|0
    0|0
  • 2 poşet pokemon tasomu 1 poşet sporcu kartimi atmisti hala unutamam. 😢😂

0|0
    0|0
  • walla ben kendım attım dergılerımı cd lerımı kasetlerımı elektronık devrelerımı pul koleksıyonumu kınder suprıs yumurtası oyuncaklarımı :D
    gayet te ıyı yapmısım hee bı odamdakı tum jlo posterlerını resımlerını sökup attım :D

0|0
    0|0
  • Aneeey babeeey ne ettiniz siz iciniz acimadi mi hic diye yakinirdim bogrume vura vura. Benimde denizde snorkelle dalip topladigim taslarim var mazallah onlari atmasinlar :D

0|0
    0|0
  • Hatırlıyorum o soruyu bende Popular Science aylık dergi biriktiriyorum ama annemler bilir kitaplarima ve dergilerime olan duskunlugumu yapmazlar öyle 😕

0|0
    0|0
  • başka şehirde çalışırken kitaplarımı rutubetli bir yere koymuşlar. 50-60 civarında kitabım gitti. ben yokken atmışlar birde. hangileri gitti hala bilemiyorum. tamamlamaya çalışıyorum hala.

0|0
    0|0
  • Okadar dergi birikmeden atar hepsini, bir not defteri getirdim 2 gün sonra yok.

0|0
    0|0
  • Bileydim benimkileri verirdim sana tahmini 150 adet civarı çöpe attım

0|0
    0|0
  • Öyle anaya südümü helal etmem. Net!

0|0
    0|0
  • Evlat acısı yaşardım.

0|0
    0|0
  • Annem Taso koleksiyonumu Sobada yaktığı zaman evden kaçmıştım :)

0|0
    0|0
  • ıyy seninle aynı hobiye sahip olduğum için utandım kendimden :( :S:S:S:SS:S:S

0|0
    0|0
  • Benım yıllardır bırıktırdıgım egıtımm ve dökümantasyon klasorum vardı kışın soba tutucusu olarak kullanılmış. Uzuldum ama tek dedıgım sey "canın saolsun" annecim di!

0|0
    0|0
  • Kıyamet koparmıştım lisede. O günden sonra odadan bir çöp bile yerinden kımıldayamadı.

0|0
    0|0
  • Kavga ederdim. Bu tip olaylarda hassasım

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 18

• Benim için ne kadar değerli olduğunu anlamadıkları için onlara kızardım. Acaba benim için değerli olan şeylerin, ne kadar değerli olduğunu onlara anlatamıyor muyum diye dönüp kendime bakardım. Ama konuyu fazla da uzatmazdım, küs kalmazdım. Sonuçta olan olmuş.

Kısacası olayın duygusal boyutunu anlamalarını sağlar, davranışlarıma mantığımla yön verirdim.

Benim de gazete kolaksiyonum var lise yıllarından kalma, dergi koleksiyonum var. Onları asla atmaz, çünkü benim için değerleri olduğunun farkında.

Atlas dergileri vardı ev sahibi evde bırakmıştı eski oturduğumuz evde. Dergi okumayı çok severdim, internet de yoktu. Bir kaç tanesini okudum dergilerin, sonra annem çöpe atmış. Anneme kızdım niye attın ben hepsini okumamıştım vb. diye ama çok üstünde de durmadım. Sonra Kırmızı diye bir derginin koleksiyonu vardı. Annem onları da atmış, kızdım ama sonuçta o dergilerin hepsini okumuştum. Sonra evde ansiklopediler vardı bir sürü. Eve internet alınca onları attılar. O kadar şey atmışız, keşke kütüphaneye verseymişiz :) Eski ders kitaplarım falan hep komşulara verilirdi, ama ders kitabını kim dert eder :D Sonra benim jimnastik kitabım vardı o da esrarengiz bir şekilde kayboldu :D Tek CDler ve cinsellik kitabı duruyor. Sağlık kitabını bile atmışlar..(sağlık kitabıyla cinsellik kitabı set halindeydi, ders çalışır gibi okurdum ben o kitapları, dergileri)

0|1
    0|0
  • Eşyalarıma dokunulduğunda nasıl kızdığımı bildiği için odamı topladığında sadece sağda soldaki kıyafetleri toplar kirli varsa yıkar ama asla notlarıma kitaplarıma vs dokunmaz... Kıyamet koparırım bilir yani.

0|0
    0|0
  • Basima gelmişti. s

0|0
    0|0
  • Yazik olmus gercekten 😔

0|0
    0|0
  • Bende Trendy dergisini biriktirmiştim 3 yıllık falan sonra sıkıldım kendim attım abartma bence aileni ve kendini üzmeye değmez alt tarafı kağıt parçası diye düşün yine biriktirirsin canın sağ olsun :)

0|0
    0|0
  • Toz toplamasini bilemiyorum ama bence annen iyi yapmis.
    Ben kendi dergilerimi kendim atmistim. O dergiler beyin yikiyor...

0|0
    0|0
  • Çok fazla sinirlerim bende ama yapacak bir şey yok :/

0|0
    0|0
  • Annem değil dergi küçük bir not kağıdımı bile bana sormadan atmaz.. 😊

0|0
    0|0
  • oef, cok gecmis olsun
    bende cok kizardm

0|0
    0|0
  • Abi onu satsaydın net 2 bin 3 bin tl alırdın yazık olmus. Ama aylarca konuşmamayı geretirmez

0|0
    0|0
  • Tepkin az kalmis bence :/

0|0
    0|0
  • aman be tatlım ne kadar değerli olursa olsun annenden daha mı kıymetli

0|0
    0|0
  • Noluyo derdim :D

0|0
    0|0
  • taşın o evden :D

0|0
    0|0
  • senin adına çok üzüldüm annen de eminim bilerek yapmamıştır

0|0
    0|0
  • O yaşta annemle yaşasam benimki de öyle yapardı heralde.

0|0
    0|0
  • Okurken icim açıdı ağlicak gibi oldum 😢

0|0
    0|0
  • Anne bu herşeyi atar. Duvarımda hiç posterim olamadı benim 😏😜

0|0
    0|0
Yükleniyor...