KAPLAN Tapınağını Gördünüz mü?

KAPLAN Tapınağını Gördünüz mü?

Tayland'ın Kanchanaburi kentindeki tapınakta kalan kaplanların insanlara yakın ilgi göstermesi, ziyaretçileri hem şaşırtıyor hem de sevindiriyor.

Dünyanın dört yanından gelen ziyaretçiler kaplanlarla fotoğraf çekip onlara rahatlıkla dokunabiliyor. Kaplanları küçükken eğiten Budist rahipler, ilk başta zorluk çekseler de şimdi onlar da çok rahat ve mutlu.

Çünkü kaplanlar sayesinde ziyaretçi akınına uğrayan tapınakları ülkenin en popüler mekanı haline geldi. Bu da tapınağın gelirini inanılmaz bir biçimde artırdı.

Esen Kalın.

#SerKan1923

@mehcab @Bakırköylüm @BOOOOOOOO @CeyCess @hoodruno @HuysuzDeve @NikotinKolik @TerazininHúznù @pilav_ustu_az_kuru_2

@adıyook @Anthemiss @Bordopanter @çikolatacı_- @claireu @Dumannnnn_y @ismiyook @minik_şirine @morsandalye

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• bunlar insanı yer :)

0|0
    0|0
    • teşekkürler eig için uzun zamandır yoktum kusura bakmayın :)

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel paylaşım olmuş teşekkürler.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ya adam göbeğini acmis ya. kedi oltasi? na pati? atiyor. gidiyorum.

0|1
    0|0
  • seviyorumbu hayvanı şimdi orada olsam da sevsem diye düşünüyorum :)

0|0
    0|0
  • Degisikmis

0|0
    0|0
  • En sevdiğim hayvanlardan şunlar.
    6 yıldır odam da duran iki tane kaplan figürü var 3 boyutlu. Mükemmel hayvanlar ya.

0|0
    0|0
  • Cok tatlılar ya bu hayvanları cok seviyorum Severdim ben

0|0
    0|0
  • Kedi gibi kaplanlarla oynuyorlar 😂😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sana her seferinde söylüyorum Asya dediğim zaman olmaz diye bir kelime yok..

0|1
    0|0
  • Kedigillerden bunlarda çok tatlı abi

0|1
    0|0
  • Boyunlarına zincir takmasalardı keşke daha iyi olurdu. zaten hayvanlar alışmıştır insanlara tok olduktan sonra zarar vermezler.

0|0
    0|0
  • çok önceden biliyordum

0|0
    0|0
  • Kaplanlara Kafa Tutarım Serkan Abim İçin!

0|0
    0|0
Yükleniyor...