Harajuku!! O da ne?

Daha önce burada bu başlığı görmediğim için açıyorum. Ve çoğunuz büyük ihtimalle adını bile duymadınız. Az önce Japonya tuhaflıkları diye bir başlık altındaki yorumları gördüm de gayet pozitiflerdi. Japonya severleri buraya çağırıyorum! Peki harajuku hakkında ne düşünüyosunuz? Özgür stil anlayışı mı yoksa tuhaflık mı yoksa hayal dünyalarının dışa vurumu mu. Bence o siyah beyaz disiplinli ve çalışan Japonyaya az da olsa renk katıyorlar. Kız veya erkek dinlemeden içlerinden nasıl geliyosa öyle davranıp giyiniyolar. Hatta içlerinden biri Vogue dergilerini bile süslerdi. Ve o bir erkek. Siz ne dersiniz?
Harajuku!! O da ne?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Çok beğendim helal olsun böyle insanlara Türkiyede giysen i*ne derler.

0|0
    0|0
    • Dediğim gibi insanların babadan gördüğü şeyler kültür vs çoğu insan kendi sınırlarının dışına çıkamaz

• irademiz ve aklımız bunun için var tabi

• Akılı kullanmak Doğru ile yanlışı ayırt edip kendini düşünüp Ebedi ateş ve dünyadaki azaptan uzaklaşıp ALLAH'a teslim olmaktır :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Kızkardeşime de önerdiğim sergul kato var, Belki sizde biliyorsunuz. Eğer bilmiyorsanız youtube üzerinden arama yapıp, japon bir beyefendi ile evli sergulun videolarına bakmanız.

Oldukça eğlenceli ve bilgilendirici videoları da mevcut.

0|0
    0|0
  • Ben yapmam şahsen. :)

0|0
    0|0
    • Açıkçası bence insanın büyüdüğü ortamına kültür adetine de bağlı bu. Ama şahsen bir gün japonyaya yolum düşerse bir kez denemek isterim ^.^

• Umarım gidersin bir gün. :)

• Ne desek az.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...