Rap şarkı türünü seviyor musunuz?

Rap şarkı türünü seviyor musunuz?

Seviyorsanız, neden ve hangi sanatçıları seviyorsunuz?

Sevmiyorsanız, neden sevmediğinizi belirtir misiniz?

• Evet, seviyorum.
    57% (85)70% (92)63% (177)Oy Ver
  • Hayır, sevmiyorum.
    43% (64)30% (40)37% (104)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
79|69

En İyi Kız Görüşü

• Evet, seviyorum. Sagopa Kajmer.

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 78

• Evet. Sagopa şanışer

0|2
    0|0
  • ben seviyorum :)
    yabancılardan eminem - snoop dog - Daddy Yankee - tupac - Dr Dre - Lil Wayne vs gidiyor
    Yerlilerden Sagopa - kolera- abluka alarm - leadri- derin darbe - önder - sansar - Ceza - Yener - Cash Flow - Norm - Mode XL :) diye gidiyor

Benden gelsin eskileri yad edelim :)

https://www.youtube.com/watch?v=ax5gFMegtUA

0|1
    0|0
  • Sancak severim

0|1
    0|0
  • kaptan ahiyan sancak sansar canfeza talo yeis sehabe patron joker allame ayben ados nabız fatefat haylaz şanışer

0|1
    0|0
  • Üstüne konuşabileceğim en iyi konu.7 yaşımdan beri rap dinliyorum, yaşıtlarım saçma pop şarkılarıyla dans etmeye çalışırken ben sırama rap sözleri yazardım. Bu tutkunun nasıl bir şey olduğunu bilmenizi, hissetmenizi gerçekten isterdim. Şöyle 3 sözle rap'in amacını, anlatmaya çalıştığını belirtmek istiyorum.
    -Çünkü rap değil ki bir kaşarın aşkı, Rap haşarı çocukların başarı marşı.
    -Çünkü hiphop zengin fahişelerin kalçasına ritim değil, varoş çocukların beynine kan pompalıyor.
    -Rap, amacı olan yaşamların fon müziğidir.
    Rap hayatın gerçek yüzünü anlatıyor arkadaşlar. Anlamadığınız söze de rap saçma demeyin lütfen. Tabi ortalıkta ben rapçiyim diye gezip rap dinlediğimiz için bizi utandıranlar yok mu? Var. Manitadan boynuz yiyen söz yazıp s*kiyor rapi maalesef. Piyasada dolaşan çakma mcleri savunacak değilim yani. Dinlediklerimden birkaç tanesini yazacak olursam, Ados, Allame, Boykot, Ceza, Gazapizm, Hayki, Jagged, Joker, Karaçalı, No.1, Patron, Saian..
    Anlatılmak istenileni anlamanız, gerçeği görmeniz ümidiyle..

0|0
    0|0
  • Rap bazıları için yaşam tarzı bazıları için hayatın ta kendisidir. Joker&Allame, Hasip Aksu&Lider, Sagopa, Norm Ender, Sancak, Alper Ayyıldız... :)

1|1
    0|0
  • @Kemalrl Eminem♡

0|1
    0|0
  • Sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Severim sagofalan

0|0
    0|0
  • Genel olarak sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • Tabiki seviyorum. Çünkü farklı melodiler üzerine yazılmış aynı sözleri dinlemektense bir moledi üzerine yazılmış farklı sözleri dinlemeyi tercih ederim

0|0
    0|0
  • Dürüst olmak gerekirse severim. Ama yanancı dillerdekini. Mesela İngilizce ya da İspanyolcada. Türkçe rap ise... Sözler çoğu zaman fazlasıyla anlamlı oluyor. Güzel şeyler de çıkıyor ama ne biliyim müzikten midir depresiflikten midir bilemiyorum ama bir şey var, bayıyor beni. Türkçe müzik dinlemeyen biri değilim yanlış anlaşılmasın ama rap konusunda aynı şeyi söyleyemeyeceğim.

0|0
    0|0
  • Arabesk rap💗

0|2
    0|0
  • evet sagopa ve kolera :)

0|0
    0|0
  • Rap mi dedin?
    Hım hım hımmm..

Severim de dinlerim de..

M&M iz dı best. 💛 (Herkes anlamaz bunu)

Al bakalım..

https://m.youtube.com/watch?v=kVoXgRxsZ8w

Severim keretayı.. =//

0|0
    0|0
  • Seviyorum çünkü şarkıların geneli aşırı derece de anlamlı. Tüm piyasayı dinliyorum aslında ki bir çoğu arkadaşım ama ilk 5'i yazıcam sadece. Ados - No.1 - Allame - Joker - Norm Ender

0|1
    0|0
  • cümle mühendisi sagopa güzel şarkı

0|0
    0|0
  • Melankolik Rap dinlerim. Sagopa Kajmer çünkü anlam buluyorum. Arada farsça kelimeler kulağa hoş geliyor.

0|0
    0|0
  • Yok benlik müzik tarzı değil o.

0|0
    0|0
  • Mesela ahmak ıslatan

0|0
    0|0
  • Sadece eminem dinlemeyi seviyorum. genel olarak rap seviyorum diyemem.
    -kings never die
    -rap god
    -phenomenal
    bunlar da en sevdiklerim.

0|0
    0|0
  • Hayır sevmem.

0|0
    0|0
  • severim

0|0
    0|0
  • Bir Eminem' i seviyorum bir de Jason Mraz

0|0
    0|0
  • Evet veya hayır diyemiyeceğim nötr daha uygun.
    Kelimeleri anlamlı olanına denk geldiğimde severek sonuna kadar dinlerim ama öyle özel rap açayımda bir dinleyeyim demem.

0|0
    0|0
  • Yabancı olarak Kendrick Lamar.
    Türklerden de Allame, Sansar Salvo, Ados, Lider, Joker, Mackberk Dayı, No.1, Fuchs, Jagged, Patron, Ais Ezhel

0|0
    0|0
  • Yanlislikla hayir dedim evet seviyorum cunku ifade tarzlari ozgun ve guncel. Kufur edebiliyorsun istedigin gibi motivasyon ve rahatlama sagliyor. Sozlerin altinda bir fon muzigi bazen fazla atarli ama olabildigince samimi. Samimiyetsiz ve zora ki aranje edilmis bir sarkidan daha sicak. Sokrat St Canfeza Sagopa Kajmer Zeus Kabadayi

0|0
    0|0
  • Sancak ve sagopa nin bir kac sarkisi guzel o kadar dinlerim

0|0
    0|0
  • severim ama arabesk rap

0|1
    0|0
  • Eminem iggy azalea wiz Khalifa pitbull bu üçüne hastayım

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam