Dalgasız cevap?

Ben 18 yasindayim tesetturluyum okulda bir muzik grubu kurulacak 2 sene once gitar çalıyodum hoca gitarcıların filan isimlerini aldı grup için şimdi ben kapalıyımBenimde ismimi aldı sizce kabul etmeli kiyim dışlanır mıyım

0|0
18|10

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle bir aptallık yapan olursa ver cevabını

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sacmalamaa ya basortu kisinin kendi ozgurlugudur benim ozgurlugum miniler taytlarsa senin ozgurlugunde tesetturundur. Basortusu olan her kiz kendisini gelistirebiliri burada pinar vardi cok ilero goruslu bir kizdi kapaliydi tekvando herseyi yapiyordu kendini soyutlama cal gitarini ozgun yasa

2|0
    0|0
    • Cok guzel yazmissinda

• Sen saol iyi aksamlar☺

• İki aksamlar😊

Erkekler Ne Diyor 9

• bı kapalı bacımızın da boyle faalıyetlerde olmasından gurur duyarız!!!

3|0
    0|0
  • ya salla.. git sanatını yap kapalısın diye kimse bir şey demez bak izmirdeyim buraya göre yorumladım burdan bile tepki çıkmaz bak keyfine

0|0
    0|0
  • Tamamen kapalı metal gitarcı var gevur. Sen sadece klasik çalarsın öyle heryer siyah falan kopmalı falan değil. Girebilirsin sorun olmaz. Ama bence girme degişik gelir millete !!!

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Dislanmazsin ama onerim uzak durmandir

2|0
    0|0
  • yeni bir akım oluşturursun dünyada bir ilk :D

0|0
    0|0
  • bende gitar çalarım, iyimisin gitar çalmakta, tesettürlü gitarist kızlar da var

0|0
    0|0
  • Edilirsin isinde iyiysen sorun olmaz

0|0
    0|0
  • Benim grubumda olsaydın müziği bırakırdım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• 1|0
    0|0
  • Ne istersen onu yap.

1|0
    0|0
  • Niye dışlanacaksın git birşey olmaz laf eden olursa altta kalma lafını esirgeme

1|0
    0|0
  • Değişik gözlerle bakacaklari kesin bu durum seni rahatsız etmeyecekse kabul et.

1|0
    0|0
  • Canim eger orada olmaktan sIkIkilcaksan gitme rahatsiz olursan yani ayrica biliyosun bu sekil calgi cengi eylence bize ters bilemiyorum herkesin kendi düsüncesi

0|0
    0|0
  • Benim grubumun içinde olsaydın sana yapmadığımı bırakmazdım. İşler her gün özel bileylediğim bıçaklarımı kullanmaya kadar gelirdi.
    Aklın başına gelsin, dindoş.

0|0
    0|1
  • yahu niye dışlanasın.. yanlış bişey yok ortada. inş. seçilirsin.

1|0
    0|0
    • Dışlanmak değilde özgüven eksikği diyelim kimseye cevap veremiyorum

• Etme Bence.

0|0
    0|0
  • Kabul etme.

0|0
    0|0
  • Başının kapalı olması demek senin bu tarz şeylerden mahrum kalacağın anlamına gelmiyor. İstiyorsan git

0|0
    0|0
  • Kabul et bence niye dislanasin

0|0
    0|0
  • valla ortama uyum sağlamak zor olur çıkarsınız bir sahne düzenlersiniz ha dersen ben utanırım yapma. ama ne olcak iplemem bile dersen buyur yap.

0|0
    0|0
  • Gercekten istiyosan insanlarin dediklerini kayde almamani tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Dışlancak bir şey yok git ve gitarını çal :)

0|0
    0|0
  • Dışlanılacak bir şey bunda. Kabul et tabi

0|0
    0|0
  • Neden dislanasin kabul etmelisin bence

0|0
    0|0
  • ne tür söylüyosun veya çalıyosun

0|0
    0|0
Yükleniyor...