Kapat

Artık şu şarkıları modernize etmenin zamanı gelmedi mi?

Değişen çağın gereklerine uygun olarak şarkıları da düzenlemek lazım. Neymiş öyle devrimci mesajlar yok putperestler,komunistler, atayizler filan...

link hamdolsun sana tayyip hamdolsun

link arada sırada namaza gidiyor gittiği gibi de kılmayı bilmiyor

link bi güzellik yapsana iki rekat kılsana kuranına uydur gel cami açık gel baksana...

link dizlerim kopana kadar ibadet istiyorum açıp sabaha kadar okumak istiyorum

link tesbihimi imam bey sallasam kopmaz...

hoş olmaz mı sizce de ?

Güncellemeler:
neyse ben kaçıyom
tüm sorularımı sorduktan bi süre sonra gizliye alırım. buna özel değil yani. iyi geceler

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• kafan iyi mi?

1|1
    0|1
    • sayılır

• gizliden yazan birinin bunları söylemesi manidar

• en azından dava adına burda değilim.. ben en fazla kendimi batırırım, sen İZM le ortaya çıkıyosun.. düzgün konuşmayı öğren, siyaset yaparız bigün senle... bi de süt içmeyi bıraktığın gün...

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Bir şey sorcam dhkp-c ye mi oy veriyorsun :D

0|1
    0|0
    • yok ya onlar çok sıradan daha sıradışı şeyler arıyorum yerel seçimlere daha çok var bakcez :)

• örgüte karşıyım ben. ama düşman mısın onlara dersen değilim de :)

• Görünen köy klavuz istemez.

• Kacarken kendını de gizliye almışsın komunist ...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• sende şu farsların sahiplenmediği terihini kürt tarihi olarak gösterenlerdensin değilmi hani şu sizden başka kimsenin bilmediği 8 cihana hükmetmiş med imparatorluğu falan vs..

0|0
    0|2
    • hee

• aç oku senin tarih kitabında bile medler persler var. he dostum he :D

• med zaten pers dir nasılki Türkiye Azerbeycan iki devlet tek milletse o zamanda medler ve persler aynı millet ama 2 farklı devletti ki medler cihana hükmetmiş bir devlette değil ayrıca fars pers demek zeki oluşum seni

• Putperest peze.nklere laf yok.

0|2
    0|3
  • adam haklı sonuna kadar sonra niye islam dini böyle oldu diyorsunuz aha ortada.

0|1
    0|1
  • tipik komünist.

1|0
    0|1
Yükleniyor...