Fikir Alabilir miyim?

Arkadaşlar sevdiğim yabancı sanatçı Türkiye'ye 3.cü defa geliyor. Tüm konserlerine gitmeme rağmen bi yakından görüp sarılmış yada foto çektirmiş değilim. Çok istiyorum ama standart prosedürler bilirsiniz. Bu yıl organizasyoncu firma bir kampanya başlattı. En İlginç Videoyu çeken o sanatçı ile tanışcak. 7 kişi olucak toplam kazanan. Bu sanatçı ses sanatçısı. Nasıl ilginç video hazırlayabilirim? Aklımda Birkaç tane var ama kazanmam lazım. Fikirleriniz Önerileriniz Nedir?

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• bence su altı kamerasıyla su altında pankarta sanatçının ismini yazıp bunu birazda süslüyebilirsin çok ilginç olur yada paraşütün üst tarafına yazabilirsin yada onun şarkılarından en beğendiğinle 10 kişilik bir grupla sokağın ortasında onun baskısı olduğu tişörtle dans edebilirsin sadece hayal gücü ;D

0|1
    0|0
    • Tmm ben şimdi bi 10000 tl hayal edeyim sonra bunları yapim olur mu? Şakayla karışık güzel yöntemde maddiyat açısından tuzsuz olanları var mı acep?

• Öyle bir şey aklıma geldi ama buranın insanı yobaz yapmazlar öyle bir şey

• ahahha :D düşünemiyorum teyzelerin amcaların oynadığını sen gel ben oyniycam :p

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• bir önerim yok bu konuda

0|0
    0|0
Yükleniyor...