En Sevdiğiniz Fıkrayı Anlatır mısınız?

En Sevdiğiniz Fıkrayı Anlatır mısınız? Az önce bir tane yazdım ama soru kaldırıldı sanırım :)

Güncellemeler:
Kadının biri seks shopa gitmiş ve tezgahtara utana sıkıla vibratörlerin yerini sormuş. Görevli vibratörlerin bulunduğu bölümü eliyle göstermiş ve ardından kadın şu kırmızı olanı istiyorum demiş. Görevli de, o yangın tüpü hanımefendi vibratörler yan tarafta demiş.
Güncel olsun mu?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Aklimda kaldigi sekilde yaziyorum bilindik ama favorim yine de:
    Adamın biri musluman olmus kurban kesilecek ama bu nasil kesecegini bilmiyor tabi buna demişler ki musluman birine sor bu de elinde bicakla camiye gitmis aranizda musluman var mi demis yasli bir amca da ben varim demis gitmisler kurbani kesmisler amca ben cok yoruldum git soyle de deriyi de baskasi yuzsun demis adam kanli bicakla yine camiye gitmis aranızda baska musluman var mi demis tabi millet korkudan cit cikarmiyor herkesin gozu imamda imam iki rekat namaz kıldırdık diye müslüman mı olduk demis 😂

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Trakyalı bir teyze jinekoloğa gidecekmiş. Komşusu demiş ki vajina diyeceksin bak ayıp. Doktora gitmişler teyze unutmuş "mari fatma benim a. cığın adı neydi?" Demiş. Ben fıkra diyim ama gerçektir aslında. :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Hasta bir cocuk varmis. Olim yatagindaymis resmen. Cocuk aci icindeymis hep. Ailede bir dede cagirmis... cocugu iyilesdirssin basinda oturup dua okusun diye. Neyse dedde bir sure bunlarda kalmis cocugun basinda hergun dua ediyormus karsilinda yemek vs ve orda kalmasi. Dede hergun cocugun basinsa allaha yalvariyormus.. allahim sen bu cocugun canni al sen bu cocugun canini al diye. Cocuk iylesmis dede giderken cocuk dedeye sormus
    Cocuk;; ya dede sen nasil adamsin. Gunlerdir basimda oturup allaha bu cocugun canini al dedin. Hic mis icin sizlamadi. Neden..
    Dede de demis ki.. cocum ben napiyim yukardakile benimde aram iyi degil ki ne desem tersini yapiyor :D
    Pek fikra olmadi. Ama Cok sevdigim bir teyzem anlati bunu bana. Gecenlerde bende ayni seyi yasadim bir nevi oda ustine bunu anlati. :)))

1|1
    0|0
  • Bir adam varmış ölmüş😎

0|1
    0|0
  • temel bir gün gerisini unuttum mk uyuyayım en iyisi

0|1
    0|0
  • seni seviyorum.

1|1
    0|0
  • Gecenin bir ortası. Dışarda yağmur, fırtına, şimşek. Kiliseye ıslak elbisesi vücuduna yapışmış, genç kadın koşa koşa girmiş. İçerde pederden başka kimse yok. Kadın hemen ' seks istiyorum, al beni, al beni hemen' diye üzerindekileri çıkarmaya başlamış ve yere uzanmış. Peder ' napıyorsun, olmaz günah' demiş, ama bir yandan da acayip heyecanlanmış. Ne dese kadını durduramamış. Sonra peder de şaşkın şaşkın haçtaki İsa'ya, 'ne yapayım ya İsa?' demiş. İsa da yerdeki kadından gözünü alamadan 'çöz beni, çözzzz ' 😀😀😀😀 demiş.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ayseyle emın bahçede top oynuyorlar..
    aysenın anası geliyor bır bakıyorkı kız agacta!
    emın dıkızlıyor..
    ındırıyor kızı kulağından tutup eve goturuyor..
    kızım nıye böyle yapıyorsun emın etegının altından donuna bakıyor!!!
    ertesı gun anası bakıyorkı ayse yıne ağaçta..
    dıyorkı kız ben sana ne dedım!!!
    anne korkma bu sefer don gıymedım..

1|1
    0|0
  • laz ın mezarı

0|1
    0|0
Yükleniyor...