Kore yöresinden aşk-dram içerikli bir dizi söyler misiniz ?

Boys over flowers ve playful kisss i izledim.Bunlara benzer dizi önerir misiniz ? Sayın Koreseverler :)

Güncellemeler:
Cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar hepinize benden +1 ve iyi geceler .) Son olarakta city hunterı izlemeye karar verdim :)

0|0
12|12

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Drum in Core. Çinli,Koreli ve Japon, Koreli kıza yazıyor ama kız Vietnamlıya kaçıyor.

1|0
    0|0
  • My Girlfrend İs A Gumihoi ,Bad Guy .Personel Taste(bu baya guzeldir) 49 Days .i Dream High

falan ilk aklıma gelenler gerci son 2 yıldır cok bakmadım ama bunlara bir bak

2|0
    0|0
    • personal taste yide izledim lee min ho oynuyordu :) dream hih geçenlerde baktım ama beğenmedim

• Onun icin indiriyodum netten bahaneyle izliyorduk :D ,senide sarmıs galiba ama dikkat et cok kaptırma bunların sonu yok

• harbi doğru diyosun :D

• Ben kendim izlemedim ama bir kız arkadaş bıdı bıdı iş yerinde hergün bu diziyi anlatıyor. O buna şunu dedi o buna bunu yaptı şaka gibi. Belki aynı cinsiyettensiniz ya seversiniz. ismi immortal

1|0
    0|0
    • PArdon düzeltiyorum bu dizinin adı ingilizce immortal değil korece imortal sanırım. tek m ile ben immortal diye biliyordum.

• Hatırlanacak Bir Anı

1|0
    0|0
  • aliswell deyip duruyor adam ama güzel bir film,o tarafa yakın yani,komşu ülkesinin

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • selvi boylimko al yazmalimko

1|0
    0|0
  • Kore yöresi mi? Trakya yöresi mi len bu

0|0
    0|0
  • koreliler de mi türkmüş :/

0|0
    0|0
  • Old Boy güzeldir.

0|0
    0|0
  • kore yöresinden :(((((

0|0
    0|0
  • "Kore yöresinden" falan...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Benim favori dizilerimi yazayım :) En az 30-40 dizi izlemişimdir bunlar en iyileri ^^

Secret Garden

City Hunter (BOF'taki Go Jun Pyo oynuyor)

Queen In Hyun's Man

Nice Guy (Mükemmel ama komedi değil)

Coffee Prince

You're Beautiful

You've Fallen for Me

Liste daha uzar en iyisi burada bırakmak. :)

2|0
    0|1
  • I'm sorry I love you

49 days izlemelisin mutlaka..

2|0
    0|0
  • lee mın ho nun dızısı cıty hunter çok güzel. olmadı dream hıgh ı ızle.

1|0
    0|0
    • city hunteri birisi da ha önerdi alltaki arkadaşın dediğini izlicem ım sorry ım love you

• en doğru karar iyi seyirler :D

• tişkür ederim :D

• I'm sorry i love you

1|0
    0|0
  • ı need romance

1|0
    0|1
  • “Parlayan Hançerler” komedi yönüde var :) kuzenle çok eglenmistık o bölümlerde

0|0
    0|0
  • city hunter izle başka diziyi izleyemez olucaksın :)

0|0
    0|0
  • leeminhonnun bi dizisi vardı düşlerimin prensimydi nyedi off müthişş

0|0
    0|0
  • 49 days.

0|0
    0|0
  • city hunter izlemelisin kesinlikle leminho bas karakter ajans rolünde leminhodan baska karakter izlemem demiştim ama secret garden bayıldım kızla oglanın ruhları filan değişiyo komikte cok begendim izle kesinlikle pişman olmassın :)

0|0
    0|0
    • zıt kutuplar ama birbirlerini çekiyorlar personal tastede :))

• aynen hepsi öyle:) hep biri zengin biri fakir genelde kızlar fakir oluyo:P personel tasteyide izledim faith de var oda güzl leminho karakteri oldugu için izlemiştim sen city hunteri izle ordaki kızla gercek hayatta sevgililer:D

• bak bağımlıık yapıyor o diziler :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...