Sosyal paylasim sitelerinde...

...resim koymayan kisiler bay yada bayan genelde cirkin/tipsizmi olur?

bence yüzde 80 evet cirkin oluyorlar kactane bayanla o yönde tanistiysam hep hayal kirikligi birde resim gönderdilermi sanki photoshoplu gönderiyorlar sonra bulusunca cik isin icinden cikabilirsen :D katilanlar? katilmayanlar?

0|0
14|13

En İyi Erkek Görüşü

• Evet hayal kırıklıgına ugradıgım oldu ama fotoda begenmeyıp canlı gorunce begendıgımde oldu. açık secık foton olmadıktan sonra sosyal medyada paylasman bence dogal

0|0
    0|0
    • valla haci ben yuzde 90 hayal kirikligina ugradim 1-2 ugramadigim var sukurki... son yazdigina katiliyorum bende... abes olan bence hicbirsey yok resim eklemekte...

Kızlar Ne Diyor 14

• bu yollardan sevgili yapan biri icin bi kiz ne kadar cirkin olabilir ki sevgili soran

0|2
    0|0
    • nikahima almiyorum sonucta tabi bunu allah bilirde genelde takilmak amacli oluyor.. güzel ciksa aradan belki ileriside gelirdi elbette bilemem

• +++++++++++++++++

• parazitler siz kaybolun aradan :D parazit yapmayin :D

• Yüzde 80 ne yapsin son care sanal iste yüzde 20 side can sıkıntısından takılıyor onlarda arada gösteriyor :)

0|0
    0|0
    • :) saygi göster diyorsun yani :D göstermiyorum ya bundan sonra resimsizlerle muhabbete girmem :D hadi buyuk konusmayayim girmemeye gayret edicem

• Ben çirkinim ondan koymuyom hanfendi..:)

• valla yemin olsunki internette hangi sayfada kaydim varsa hepsinde resmim var ama simdi bu soruyu sorupta tum simsekleri uzerimize cekmenin manasi yok lalkilal :) ha sunuda ekliyeyim süper bir yakisikliligim var iddiasindada degilim hani kisilere göre degisir siradaniz iste :)

• katiliyorum

0|2
    3|2
  • :)))) güzel olan hersey saklı tutulur :)

0|1
    0|0
    • :D ne demezsin :D güzel olan hicbirsey kolay kolay saklanmaz mücevher misali.. altin misali... gül misali...

• sosyal paylaşım sitesine resim koyan kadın çirkin değil günahkar ve aptaldır heleki herkes görebliyosa o resmi

2|1
    1|0
    • günahkar olmasi namahremden dolayimi? aptal olmasini neye bagliyorsun merak ettim bunda abes olan ne var?

• allah ıslah etsin ne diyim:(

• amin...

• sosyal medyada fotoğrafını paylaşmak aptallıktır bana göre

1|1
    0|0
  • Katılmıyorum çok güzel arkadaşlarım var resmini koymayan.

0|2
    0|0
    • eh yüzde 20lik pay biraktim zaten ama benim sansima demekki yüzdesi yuksek bir bölüm cikti artik resimsiz hayatta tanismam :)

• ne deli fikirler geliyor böyle insanlarin aklina benim milletim bi alem :)

• ooo böyle çok var :D

• katılmıyorum

0|0
    0|0
  • % 50 desek daha iyi olur. gerek duymadıkları için kendilerini deşifre etmemek için koymuyor olabilirler bir de senn dediğin gibi kendilerini beğenmedikleri için olabilir.

0|0
    0|0
    • olabilir seninkisi daha mantikli sanirim.. benim sansima yuzdelik payi biraz yuksek sanirim :D

• yüzde yirmilik tarafini o bölüme birakmistim :) tsk ederim detylar icin :))

• rica ederim :)

• ben de çirkinim

resim koyamiyorum =))

0|0
    0|0
    • :D sana inanmiyorum emin degilim ama galiba senin resim vardi bir aralar dikkatimi cekmisti gibi emin degilim ama :) yada güzel cevaplarindi belkide bilemiyorum dikkatimi ceken...

• :D alemsin

• her insan bir alem :D

• fotoshop kısmına katılıyorum ama çirkin değildirler yaaa:)) heralde...

0|0
    0|0
  • isteyen fotosunu koyar , bunun genelide photoshop olmalı zaten:)

0|0
    0|0
  • Ben de çirkinlikten dolayı koymuyorum

0|0
    0|0
    • :D bilemem orasini :D ama umarim farkli resim göstermiyorsundur kimseye :D

• Olan bu valla sinirli çıkmışım biraz :s

• mühehe hayvanseverimdir resim her türlü tatli :=)

• e sen anlamıyomusun o resmın ona aıt olup olmadgnı herkes fotogrfta guzeldr sonuçta

0|0
    0|0
    • nerden anlicaksinki? bulustugunda hayal kirikligi yasiyorsun en iyi ihtimal 10 sene önceki resmini göndermis oluyor.. e bulustugundada hadi len yolunada diyemiyorsun lakin incitmek istemiyorsun...

• evet dogruu :)

Erkekler Ne Diyor 12

• genelleme yapmayalım. zamanında sitenin birinden fotoğrafı olmayan bi kadınla tanışmıştım. bana kamerada açmamıştı ben ona açtım. neyse karambole bununla buluştum aynı şehirlerde çok yakındık. karşıma afet-i devran çıktı yok böyle bir güzellik. neden foto koymadığını sordum, ''deşifre olmak istemediğini fotoğrafın gereksiz olduğunu'' yazdı. 30 yaşında çok güzel bir kadındı

1|0
    0|0
    • elbette genelleme yapilmaz yapilamaz o yuzden yuzdeden bahsettim :)

• Genelde kendine güveni olmayan kendini çirkin olarak görenler yapıyor ama tabi içlerinde güzel olanlar da vardır muhakkak :)

1|0
    0|0
    • muhakkakki vardir bahtimiz kötüymüs napalim :D

• Bakarsın şansın döner dostum ya takma fazla kafana :)

• Bende tipini zihem derler diye çekinip koymuyom

0|0
    0|0
  • dostum sana katılıyorum ve sende resmını koymadıgın için emınım iğrenç bır tipin var

1|1
    0|1
    • dostum sen kendını ne kadar aşağıda görürsen ınsanların gözünde o kadar yükselırsın

ayrıca senın kendını nasıl gördüğün değil karşındakı ınsanların nasıl gördüğü önemlıdır

ınsanların görselıne deger verıyorsan resımsızlerle konusma olsun bıtsın

• hayatta kendimi yukseklerde görmedim cok sukur hayatta bunu yapmam varsa bir basarim övünc kaynagim baskalari tarafindan övülmektir... elbetteki baskalarin nasil gördügü önemlidir umarim herzaman verdikleri degeri tasiyabilmisimdir... göresele gelince en cirkin bayan denilen sahis bugun bakima alinsa en kötü ihtimal siradan güzel olur bir erkek gözünde... cirkinin ceremesi bakimsizliktan gelir bayan dedigin bizim gözümüzde cicektir narindir buna görede davranmali bakimini yapmalidir.. derdim bu

• kendilerini deşifre etmekten çekindikleri içindir...

1|1
    0|0
    • tanidiklar görür bakimindan demek istedin sanirim? yoksa benle nasil olsa eninde sonunda bulusacak yani saklamasi birsey degistirmez...

• Naparsın hacım farkım Tarzım... The End...

• endide koydun sonuna hani :D hadi parazit olmayim ben o halde endi gördüm kayboldum :)

• Biri benimsevgilim olurmu :-)

0|0
    0|0
  • aynen üstad bende koymuyorum bu yüzden :/

1|0
    0|0
  • yoo ben fotomu koyuyorum bah ne kadanda yahusuhluyum gulumsuyoirum bile

1|0
    0|0
  • benimkindede yok tipsizmiyim yani :D

1|0
    0|0
    • ya genelleme yok haci ne alaka yuzdelikten bahsettik hani :)

• hee öyle diyosan eğer benim bi kaç arkadaşım var tipten 15 sene yiyen ama profil resimleri var :D

• mühehehe süpersin..

• Aynen ben bir kaç kişinin gördümde :S

Direk soğudum inan kafayı yiyecektim ...

1|0
    0|0
    • biri benim onların =))

• Aslında ben tipine de bakmıyorum yorumları hal ve hareketleri düşünceleri önemli birazda.

bu sitede bir kaç tane yüzü güzel ama yüreği çirkin bir çok insan var.

• elbette önemli olan görüsleri ve hareketleridir ilk asamada.. ama bayan dedigin bir erkek icin cicektir güldür dahasi narin olmalidir ve eminimki bakimli olsa cekiduzen verse kendinde cirkin sifati tasiyan bir bayan var olmazdi.. son cumlende aynen katiliyorum yani yuzunde dahi tukurmeyecegim mücevheri güzelligiyle eriten tipler var karakter yoksa o güzellik görünmez...

• Bu kadar büyütülcek bir şey değil

1|0
    0|0
    • olurmu abi ya nasil degil daha dun husrana ugradim morelimi bozdu gunum mahvoldu acikcasi..

• sadece sosyal ortamlarda bi şey olacağına inanmadığım için bunu koydum :)

0|1
    0|0
    • hayvanseverliktenmi bahsettin birader anlamadim? :) tavsani severim valla :D

• önce nasıl biri olduğumu düşündüm.tam bir sefa pezemengiyim.Sonra tavşan beslediğimden bana en yakın resmi koydum

• :D eyvallah birader

Yükleniyor...