Hiç Gerçekte Olmayan Birine Aşık Oldunuz Mu?

Hiç Gerçekte Olmayan Birine Aşık Oldunuz Mu?

soru basit. . . izlediğiniz bir filmdeki karaktere ya da kitapta okuduğunuz, veya animede izlediğiniz karaktere aşık oldunuz mu onu hatırlayınca gerçekte olmadığı için hüzünlendiniz mi?

itiraf ediyorum ben oldum. izlediğim bir anime vardı kamisama hajimemashita diye, oradaki tomoeye hayran olmuştum. . .

0|0
87

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kitap karakterlerinden hoşlaşıyorum arada HAHA. Kitaptaki karakterin de saçları arasında ara ara beyaz saç telleri vardı, kitaptaki karakterde kırmızı bir şapka takan, siyah saçlı, ince uzun yapılıydı. Herneyse ona çok benzeyen gerçek bir insanla karşılaşıp o insana kitabın etkisinde kalarak aşık olmuştum, sonra aşkın da sadece kitaplarda kaldığını da anlamam uzun sürmedi tabiiii kii :D

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 7

• Oldum :) beğenerek okuduğum kitaplardaki erkek karakterlere her seferinde kaptırırım kendimi. Gerçi ben kendi yazdığım hikayedeki adama da yanığım :D Bir ara aynı karaktere takmışız bu arada :D

1|0
    0|0
  • Evet hep kitap kahramanlarına aşık olurum.

1|0
    0|0
    • dimitri belikov ve tomoe. . . ikiside beni derinden etkileyen karakterlerdi.

• Fairy tail den natsu bir kere rüyama girmisti ahhsaj azıcık etkilenmedim değil ama tomoe yi izlerkende kalbim pır pır eder ajshsja

1|0
    0|0
  • Patrick Jane i aylarca sevdim ben :( Çok sevdim :( Hayatımın aşkıydı :(

1|0
    0|0
    • çok sevdiğim biri var hayatımda ona rağmen böyle hayranlıkla sevgi arası bir durumdyım arkadaş ya :/

• oldum

0|0
    0|0
  • Oldum.

0|0
    0|0
  • Esmer uzun bqylu bir mühendisi asil oldum caliskan hirsli tutuğunu koparan
    Karisini gözünden sakinan üzerine titreyen adamdi
    Ah nerde öyle erkek öyle bir kocam olsun isterdim

1|0
    0|0
Yükleniyor...