İmsakiye De Sabah Vaktinin Anlamı Nedir?

Sabah Namazı İmsak İle Başlıyorsa Sabah Vakti Neden Yazılıyor Biri Aydınlatsın Beni

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Sabah namazı zamanı imsak vakti ile başlar tam gün ağırmadan 15 dk ünce sona erer.
    Oruç tutarken imsak vaktinde ağız kapanır.
    Sabah vakti herkes sabah namazını kılabilsin diye güneşin doğmasına belli bir vakit kala ayarlanan bir zamandır. normal zamanda sabah ezanı imsak vaktinde değil de sabah vaktinde okunur. Sadece ramazan ayında imsak saatinde okunur

1|0
    0|0
    • Helal Olsun! Sonunda Mantıklı Bir Cevap Geldi :D Teşekkür Ederim.

• Anladım. Çok Çok Teşekkür Ederim :)

• Rica ederim :))

Erkekler Ne Diyor 8

• Sabah namazı haricinde tüm namazlar diğer vakit girene kadar kılınabiliyor fakat sabah namazı gün doğumundan itibaren kılınamıyor.

0|0
    0|0
  • imsak ile güneş arasındaki vakit sabah kılarsın

1|0
    0|0
  • eşşeğin zikinden dolayı

0|0
    1|0
  • Gunesin dogusu o sabah namaz vaktinin bittigi ani anlatir

0|0
    0|0
    • İmsak: Sabah namazının vakti bu saatte girer. Ayrıca oruca başlama saatidir. Bu saatten sonra bir şey yenilmez.

Güneş: Sabah namazının vaktinin sona erdiği vakittir. Güneşin doğuş saatidir.

Öğle: Öğle namazının vaktinin girdiği saattir.

İkindi: İkindi namazının vaktinin girdiği saattir.

Akşam: Akşam namazının vaktinin girdiği saattir.

Yatsı: Yatsı namazının vaktinin girdiği saattir.

Bilmiyorsan Uydurma!

• Hani burada sabah vakti yorumumu okursan senin demek istedigin budur demisim allahim usluba bak ya coluk cocuk

• Sabah Yazmadığı İçin Sordum Zaten! Uslub Demek İçin Önce Zeki Olmak Lazım ;)

• Cünkü herşeyin bir vakti var.. İmsakiye sabah vaktinin girdiğini bildiriyor

0|0
    0|0
  • Sabah nmz vakti insandan sonra 15-20 dkk içinde girer

0|0
    0|0
  • sabah namazı

0|0
    0|0
  • Genelde imsak ve güneş diye yazılır. Ama hangi imsakiye olursa olsun imsak sabah namazının başlangıcı, güneş de namaz vaktinin çıkması, güneşin doğduğunu gösterir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...